סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ הוקמה בשנת 2009, כאחד הגדולים יצרן וספק של רכיבים אופטיים פסיביים וציוד. עם חוויות עשיר בעיצוב, ייצור רכיבים אופטיים פסיביים וציוד, עם מערכת בקרת איכות גבוה, מתקדם ציוד ייצור ועובדים מיומנים, יצרנו מערכת יחסים טובה עם הרבה החברה המפורסם של תקשורת. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים כולל Isolator אופטי, Isolator הליבה, קולימטור, WDM סדרה, מתג אופטי, סירקולטור אופטי וכן הלאה. מלבד החלקים הרגילים, אנחנו יכולים להציע parts מותאמים אישית לפי הזמנת לקוח גם.

חדשות מרכז

newscenter CWDM SFP מודול מקמ"ש 1270nm-1610nm או...

CWDM SFP מודול מקמ"ש 1270nm-1610nm אורך גל, סיבים SMF, מחבר LC, עד 100km

תקשורת

תיצור איתנו קשר
SOPO אופטי תקשורת ושות 'בע"מ

כתובת: JinDiDa תעשיה אזור, Langkou תעשיה פאק, Dalang רחוב, Longhua ניו המחוזי, שנזן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: sales1@sopo.net.cn

SOPO אופטי תקשורת ושות 'בע"מ
foottop