10db, ערוץ 20db EDFA מרובה ערוצים אחד להשיג בלוק סיבים Edfa ראמאן קלט מגבר אופטי

10db, ערוץ 20db EDFA מרובה ערוצים אחד להשיג בלוק סיבים Edfa ראמאן קלט מגבר אופטי

תיאור המוצר סדרה SP5100 נמצא המאיץ CATV מגבר אופטי עם רווח ספקטרום הלהקה 1540 ~ 1565nm.

Function
Productdescription
SP5100seriesisaCATVboosteropticalamplifierwithgainspectrumbandwithin1540 ~ 1565nm. Thiskindofopticalamplifierisdesignedfortheapplicationofsinglechannelor1~8continuousribbonchannels(ITUwavelength). Generally,fiberCATVsystemoperatesinsinglewavelengththathasnostrictrequirementongainflatness.HA5100 boosteramplifierisfeaturedwithlowNF, saturatedoutputpower גבוהה. Itisapplicableforcentralbureau, sub-bureauandlinerelay, aswellasotheropticalcommunicationnetwork. HA5100isappliedmostcommonlyandwidelycomparedwithotheropticalamplifierinCATVsystem.
sopoisthefamousmanufacturerofopticalamplifier. HA5100opticalamplifieradoptstheworldand#39;stopclasspumplaserandAmericaOFSerbium-dopedopticalfiber.PerfectAPC,ACCandATCcontrol,excellentdesignintheventilationandheat-dissipationensurethelonglifeandhighreliableworkofpumplaser. RS232andRJ45offerserialcommutationandSNMPnetworkmanagementport.TheLCDatthefrontpanelofferstheworkindexofallequipmentandwarningalarm.Thelaserwillswitchoffautomaticallyifopticalpowerismissing,whichofferssecurityprotectionforthelaser. Alltheopticalportofopticalamplifiercanbeinstalledinthefrontpanel(alsocanbeinthebackpanelifcustomersspecify).
המוצר סופו, foritshighquality, highreliableandhighcostperformance, istheidealchoiceofthesystemintegrationandsystemoperation.
Productfeatures
1540 ~ 1563nmoperatingwavelength
Lownoise, highoutput, highreliability
APC,ACC,ATCcontrolledselection(HA5100/P)
PowerfulRS232supervisoryinstruction
Threeexterioroption:1U(19"stander), תלת-ממד (12.4", בגודל 3U, דלפק-סוג) andmodulator
1Uand3Dexterior, offeringstatusappearanceanddiagnosingfaultwithLCD, standardRS232communicationinterface, SNMPnetworkmanagementfunction
Applicationof3Dmodelstoadapttolaboratory
ExcellentP/Pratio
Mainapplication
AMCATV
DigitalCATV
DBSandamp; MMDS
FTTP
FTTxPON
Laboratoryapplication
Applicationcases
255KmPAL-D/56CHandamp; 20CHDigitalQAMHybridTransmissionApplicationCases
587KmpuredigitalTV1550nmoverlengthopticaltrunkapplicationCases
TheapplicationofHA5100insatelliteL-Bandlong-distance(816Km) fibertransmission
באופטו-electricaldiagram
OpticalportmodeM4(withinputandamp;outputmonitorport)

OpticalportmodeO4(fourwaysopticaloutput)

מגבר אופטי של בלוק רווח רב ערוצית של EDFA מיועדת במיוחד כדי לפגוש רעש נמוך ולהשיג שטיחות הדרישות של

חטיבת גל צפוף ריבוב המערכת. (מערכת (dwdm)). הוא זמין בכמה סוגי ללקוחות לבחירה,

כולל מגבר המאיץ, קו מגבר, קדם מגבר. כי isTelcordia מגבר אופטי GR-1312-CORE מוסמך,

תואמי RoHS, הלקוחות יכולים להרגיש בטוח לרכוש אותו.

תכונות

1. גבוהה פלט אמינות מתח, נהדר

2. גודל קטן, קל להתקנה

3. רחב טווח אורך גל

SopofiberismultichannelopticalamplifiermanufacturerinChina, weoffermultichannelopticalamplifier, andopticalperformance

צג,portablePONopticalpowermeter, wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice, ourcompanyisbasedonChina,

רשת מלאה של מתג אופטי manufacturingmini, סינגל מוד פס עץ מצמד סיבים יכולה להסתיים בסין, אפילו בעיר אחת.

עלות הייצור נמוכה יותר חוסך את עלות רכישת. יותר פרטים של כל מוצר מוצגים עם תיאור הדף.


מגבר אופטי ראמאן הוא תוכנן במיוחד עבור מערכת ההילוכים אופטי לטווח הארוך.

זה ישירות להגביר את אותות אופטי של C-Band, L-Band ו- C L-Band ולשפר באופן משמעותי

אותות אופטי ליחס רעש (OSNR), ובכך לשפר את הביצועים התמסורת של המערכת.

מגבר אופטי ניתן לשדרג את המערכת הקיימת 10 ג'יגה-סיביות לשנייה או 40Gb/s. בנוסף

זה Telcordia GR-1312-CORE מוסמך תואם RoHS, ומקנים נפשי מוחלט.

תכונות
1. מבנה קומפקטי, צריכת חשמל נמוכה
2. רווח גבוה, צובר טוב שטיחות
3. ביצועים גבוהים משאבת לייזר, התקן פסיבי

Sopofiber הוא יצרן מגבר אופטי ראמאן בסין, אנו מציעים מגבר אופטי ראמאן,

OEO ממיר, נייד מנחת אופטי משתנה, אנו מספקים באיכות גבוהה עם מחיר תחרותי,

החברה שלנו מבוססת על סין, רשת מלאה של ייצור חשמל משתנה מנחת אופטי,

מצמד סיבים בפס רחב סינגל מוד יכולה להסתיים בסין, אפילו בעיר אחת.

עלות הייצור נמוכה יותר חוסך את עלות רכישת.

יותר פרטים של כל מוצר מוצגים עם תיאור הדף

מגבר אופטי EDFA-MW/GW-VGA הוא תוכנן במיוחד עבור מערכת ההולכה (dwdm).

EDFA-MW הוא מעגל משולב מודול והוא EDFA-GW האופטית טהור.

כמו Sopofiber הוא מגבר אופטי Telcordia GR-1312-CORE מוסמך ולא תואם RoHS,

הלקוחות יכולים מרגישים בטוחים בו שימוש.

תכונות
1. רווח מתכווננת המאפשרת את מגבר אופטי להתאים בגמישות מגוון רחב של ההפעלה תנאים
2. שלב אמצע גישה עבור DCM, OADM
3. גבוהה פלט מתח נמוך, רחש
4. תמיכה במצב ACC או ג'מיל עווידה
5. תקן ממשק תקשורת RS232
6. שליטה גבוהה דיוק, טוב חולף תגובה אופיינית
7. נהדר אמינות, צריכת חשמל נמוכה

Sopofiber EDFA - VGA מגבר אופטי ליצרן בסין, אנו מציעים EDFA - VGA מגבר אופטי,

ו- MEMS מודול מערך מחליש, מצמד אורך גל מיוחד, אנו מספקים באיכות גבוהה עם מחיר תחרותי,

החברה שלנו מבוססת על סין, רשת מלאה של ייצור OEO (dwdm) ממיר, DCM FBG מרובה ערוצים

מודול יכולה להסתיים בסין, אפילו בעיר אחת. עלות הייצור נמוכה יותר חוסך את עלות רכישת.

יותר פרטים של כל מוצר מוצגים עם תיאור הדף.


מגבר אופטי EDFA-TV הוא מיוחד מעוצב ומיוצר CATV מערכת.הוא מותקן מאחורי האופטי

המשדר כדי להגביר את עוצמת פלט המשדר,להאריך את המרחק שידור האות.

מגבר אופטי הוא Telcordia GR-1312-COREמוסמך, אישור RoHS.

תכונות
1. גבוהה פלט מתח נמוך, רחש
2. רחב טווח אורך הגל הפעלה, כיסוי שכל C-הלהקה
3. אמינות נהדר
4. גמישות ממשק ניטור
5. תקן תקשורת CATV, קל להתקנה ולתחזוקה

יישומים
מגבר אופטי EDFA-טלוויזיה מתאים אנלוגי CATV רשת ורשת הפצה סיב אופטי.
Sopofiber הוא מגבר אופטי ליצרן בסין, אנו מציעים מגבר אופטי, מנחת אופטי משתנה ידנית,

בקר לוגי מיתכנת מפצל, אנו מספקים באיכות גבוהה עם מחיר תחרותי, החברה שלנו מבוססת על סין,

ניתן להשלים שרשרת ייצור קו אופטי צג, רב ערוצית FBG DCM מודול מלא בסין,

אפילו בעיר אחת. עלות הייצור נמוכה יותר חוסך את עלות רכישת. יותר פרטים של כל מוצר

מוצגים עם תיאור הדף.

מגבר אופטי EDFA-PA הוא מגבר רעש נמוך כי היא תוכננה במיוחד עבור ערוץ אחד אופטימערכת ההולכה.

הוא מותקן לפני המקלט כדי לשפר רגישות מקלט מתפשט אות שידור למרחק.

כפי שהוא מגבר אופטי Telcordia GR-1312-CORE מוסמך, עומד בדרישות RoHS.

הלקוחות ניתן לחוש בנוח לרכוש שלהם.

תכונות
1. גבוהה רווח אופטי, איור רעש נמוך, טוב ASE עיכוב הפונקציה
2. אמינות גבוהה, מחיר תחרותי
3. גמישות ממשק ניטור
4. רחב טווח אורך גל
5. ניטור זמינות רשת
6. מתלה סטנדרט התקנה ותחזוקה

יישומים
מגבר אופטי EDFA-פה נעשה שימוש נרחב עבור רשת עירונית, רשת גישה,
רשת לטווח הארוך,

סוגים שונים של מערכות תמסורת SDH/PDH. Accelink הוא מגבר אופטיליצרן בסין,

אנו מציעים מגבר אופטי, מנחת אופטי קבוע,אורך גל מיוחד מצמד,אנו מספקים באיכות גבוהה עם

מחיר תחרותי,החברה שלנו מבוססת על סין,רשת מלאה של הייצור מודול FBG DCM ערוץ אחד,

קו אופטי, ציוד מגן ניתן להשלים בסין, אפילו בעיר אחת. ייצור נמוכה יותרחוסך עלויות

עלות רכישת שלך.יותר פרטים של כל מוצר מוצגים עם תיאור הדף.

מגבר אופטי EDFA-LA הוא מגבר קו תוכנן במיוחד עבור מערכת אופטית שידור ערוץ אחד.

התקנת בקו ההולכה, מגבר אופטי יכול לפצות אובדן הכוח האופטי ולהאריך

אות שידור למרחק. זה הופך את הבחירה האידיאלית עבור החלפת regenerator O-E-O קונבנציונלי.

בנוסף, מגבר אופטי הוא Telcordia GR-1312-CORE העפילה באופן תואם RoHS, אז בבקשה תרגיש

לאבטח ברכישת אותו.

תכונות
1. EDFA-לה מגבר אופטי הוא רווחי יותר ואמינה יותר מאשר מוצרים דומים.
2. נוחות השימוש, רעש נמוך
3. גמישות ממשק ניטור
4. ניטור זמינות רשת
5. תקן ארון תקשורת, קל להתקנה ולתחזוקה

יישומים
מגבר אופטי Sopofiber הוא נהדר עבור רשת לטווח הארוך, רשת עירונית, רשת גישה,

כמו גם מערכות תמסורת SDH/PDH שונים.

Sopofiber הוא מגבר אופטי ליצרן בסין, אנו מציעים מגבר אופטי, מתג אופטי מיני,

מצמד סיבים סינגל מוד עץ בפס רחב, אנו מספקים באיכות גבוהה עם מחיר תחרותי, החברה שלנו

מבוסס על סין, מלא שרשרת ייצור ברז PD, מודול מערך ברז PD, צג הביצועים אופטי

ניתן להשלים בסין, אפילו בעיר אחת. עלות הייצור נמוכה יותר חוסך את עלות רכישת.

יותר פרטים של כל מוצר מוצגים עם תיאור הדף

מגבר אופטי הבא EDFA הוא מגבר המאיץ תוכנן במיוחד עבור מערכת אופטית שידור ערוץ אחד.

הוא מותקן מאחורי המשדר אופטי כדי להגדיל את כוח פלט של המשדר ולהרחיב את האות

מרחק שידור. מגבר אופטי Telcordia GR-1312-CORE מוסמך, בדרישות RoHS.

בשל המיקוד שלנו עקבית על שיפור המוצר, מגבר אופטי Sopofiber יש יתרונות רבים, כגון
1. גבוהה פלט מתח נמוך, רחש
2. רחב טווח אורך הגל הפעלה, כיסוי שכל C-הלהקה
3. מלאה וממשק ניטור גמיש
4. ניטור זמינות רשת עצמאית
5. אמינות גבוהה
6. תקן ארון תקשורת, קל להתקנה ולתחזוקה

יישומים
מגבר אופטי EDFA-BA מתאים לטווח הארוך ברשת, רשת עירונית, רשת גישה, כמו גם מערכות תמסורת SDH/PDH שונים.
Sopofiber הוא מגבר אופטי ליצרן בסין, אנו מציעים, מגבר אופטי, מתג אופטי סינגל מוד מצמד סיבים בפס רחב, אנו מספקים באיכות גבוהה עם מחיר תחרותי, החברה שלנו מבוססת על סין, ניתן להשלים מלא שרשרת ייצור PD קואקסיאליים, מודול מערך PD קואקסיאליים, מד הכוח האופטי רב-ערוצי בסין, אפילו בעיר אחת. עלות הייצור נמוכה יותר חוסך את עלות רכישת. יותר פרטים של כל מוצר מוצגים עם תיאור הדף.

EDFA ערוץ אחד רווח מודול מגבר אופטי הוא תוכנן במיוחד עבור מערכת ההילוכים אופטי ערוץ אחד C-band.

מגבר אופטי מגיע מספר סוגים. EDFA-MD הוא הסוג הכללי והוא EDFA-MC הסוג קומפקטי. המודול ניתן

ניתן להשתמש כדי להפוך EDFA כרטיס או מתלה הר, על פי customerand #39; s דרישות ספציפיות.

Sopofiber ערוץ אחד רווח מודול מגבר אופטי הוא Telcordia GR-1312-CORE מוסמך תואם RoHS. כפי שהוא אמין,

קל להתקנה ומגיע עם ממשק ניטור גמיש, היא משמשת יותר ויותר ברשת לטווח הארוך, רשת עירונית.

רשת גישה, כמו גם מערכות תמסורת SDH/PDH שונים.

Sopofiber הוא מגבר אופטי ליצרן בסין, אנו מציעים מגבר אופטי, חשמל משתנה מנחת אופטי,

מצמד סיבים בפס רחב סינגל מוד, אנו מספקים באיכות גבוהה עם מחיר תחרותי, החברה שלנו מבוססת על סין,

מלא שרשרת של הייצור ממיר OEO, פיזור פיצוי סיבים מודול יכולה להסתיים בסין,

אפילו בעיר אחת. חוסך עלות הייצור נמוכה יותרעלות רכישת שלך.

יותר פרטים של כל מוצר מוצגים עם תיאור הדף.

EDFAsinglechannelgainblockopticalamplifierisdesignedforuseinsinglechannelopticaltransmissionsystem.Byapplication,

thisproductcanbedividedintoboosteramplifier, lineamplifierandpreamplifier.

Yearsoffocusonproductimprovementhasresultedintheopticalamplifierhavingmanyadvantages, suchascompactstructure,

highoutputpower, lownoiseandgreatreliability. Asaresult, SopofiberopticalamplifierisTelcordiaGR1312CORE, RoHSqualified,

andisverypopularwithcustomersaroundtheworld.

יישומים


EDFAsinglechannelgainblockopticalamplifieriswidelyappliedinmetropolitanareanetwork, accessnetworkandCATVsystem,

inadditiontosinglechannelopticaltransmissionsystem.

SopofiberissinglechannelopticalamplifiermanufacturerinChina, weoffersinglechannelopticalamplifier, andmultichannelopticalpowermeter,opticalpowermeter,wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice, ourcompanyisbasedonChina, fullchainofmanufacturingopticalswitch,

singlemodebroadbandfibercouplercanbecompletedinChina, eveninonecity. Lowermanufacturingcostsavesyourpurchasingcost.

Themoredetailsofeachproductareshownthepagewithdescription

מגבר אופטי של מודול רווח של EDFA L-Band הוא תוכנן במיוחד כדי לפגוש L-Band DWDMand #39; s דרישות לגבי פס רחב,

רעש נמוכה, לזכות שטיחות ולהשיג נעל. כוללת מגבר המאיץ, קו מגבר, קדם מגבר. המודול יכול לשמש

להפוך EDFA כרטיס או מתלה הר. כמו המוצר Telcordia GR-1312-CORE מוסמך, תואמי RoHS, הלקוחות יכולים להרגיש

לאבטח ברכישה שלהם.

עם תכונות ממשק גמיש ניטור, גודל קומפקטי, קל להתקנה, EDFA L-Band להשיג מגבר אופטי מודול

נעשה שימוש נרחב L-band תמסורת אופטית במערכת ובמערכת L-band (dwdm).

Sopofiber הוא מגבר אופטי ליצרן בסין, אנו מציעים מגבר אופטי, אופטי/ציוד מגן, מקור האור אופטי,

אנו מספקים באיכות גבוהה עם מחיר תחרותי, החברה שלנו מבוססת על סין, מלא שרשרת ייצור מנחת אופטי קבוע,

אורך גל מיוחד מצמד יכולה להסתיים בסין, אפילו בעיר אחת.

עלות הייצור נמוכה יותר חוסך את עלות רכישת. יותר פרטים של כל מוצר מוצגים עם תיאור הדף.

10 dBm פלט יחיד ערוץ האצה EDFA מגבר אופטי עבור רשתות SDH
מגבר המאיץ SDH-EDFA-BA-O6 מיועד עבור היישומים הירארכיה דיגיטלי סינכרונית (SDH) אשר מותקן לאחר המשדר אופטי כדי להגדיל את מרחק שידור עבור המערכת האופטית אורך גל יחיד. המכשיר כולל כוח קלט רחב טווח מ- 10dBm ל + 6dBm, פלט הכוח עד 10dBm ודמות רעש נמוכה. זה כולל גם ממשק המחשב RS-232.

מגבר לארון תקשורת הזה עובד כברירת מחדל במצב אות-רווח קבוע, אבל הם ניתן להגדיר קבוע הכולל פלט-בחשמל. יחידות אלה משמשות ביישומים שידור-מתפתלות, במיוחד עבור PDH, SDH, סונט ויישום אופטי Ethernet שידור. נוחות השימוש והביצועים שלו להפוך את הסדרה SDH-EDFA-BA-xx פתרון אידיאלי עבור גישה ורשתות אופטי של המטרו.

תכונות
• שירות כמו מגבר המאיץ 1550nm C-הלהקה
• Tunable פלט חשמל: 10dBm
• רחב קלט טווח כוח:-10 ~ + 6dBm
• Loise נמוך איור: isandlt טיפוסי; 4.5dB
• מחברים: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC ו- ST/APC זמינים
• יחידה או כפולה 110VAC, 220VAC-48VDC, ו/או 100V-240V אספקת החשמל
• ממשק טורי מגיע עם RS232, RS485
• 1U 19andquot; ארון תקשורת הר מבנה קל להתקנה
• תואם BellcoreGR-1312-CORE כל הביצועים לבקש
• שימוש עבור רשתות גישה והמטרו אופטי
• עובד עם יישומים נקודה לנקודה
• יציבות גבוהה ואמינות
• 3 שנים אחריות
• 10 שנות חיים מבצע
• OEM זמינה
מדגיש
• החלפה חמה רשת סוכן הניהול
ממשק ניהול רשת SNMP •: RJ45
• תמיכה Telnet עבור אופציונלי
• ASE רעש מסנן andamp; מסננים דיכוי ASE
• מעגל מדויק ACC (אוטומטי קבוע הנוכחי) גבוהה כברירת מחדל, אם את צריכה אחרים במעגל, אנא צרו קשר עם-sales@fiberstore.com
• ATC (בקרת טמפרטורה אוטומטית) פונקציה
• מציע מראה מצב של אבחון פגם LCD
מבנה מכני

מבנה דוגמה

הערה:
EDFA SDH מ Fiberstore כולל 1 + 2 + 3.

מפרטים

פרמטרים

סמל

Min

סוג

מקס

יחידה

הניתוח אורך גל

Λc

1530

1550

1562

nm

הספק יציאה רוויה (1)

פו

20

dBm

כוח קלט (2)

Pi

-35

6

dBm

רווח

G

20

32

dB

ספרת רחש

NF

4.5

dB

בידוד קלט

ISOi

30

dB

פלט בידוד

ISOo

30

dB

משאבת קלט דליפה

PumpLin

-35

dBm

פלט משאבת דליפה

PumpLout

-45

-45

dBm

להחזיר את ההפסד

RL

-45

dB

רווח התלויים קיטוב

PDG

0.3

dB

בדיכאון פסיכוטי

בדיכאון פסיכוטי

0.5

נ.

טמפרטורת הפעולה

Tw

-5

60

טמפרטורת אחסון

Ts

-40

80

לחות (3)

10

85

%

מתח חשמל

Vps

85/170

110/220

132/264

VAC

צריכת החשמל

P

18

W

ממשק טורי

RS232, RS485

ספק כוח

110VAC, 220 וולט AC, - 48VDC או 100V-240V

מחברים

Simplex SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC, ST/APC זמין

אחריות

3 שנים

(1): לקוח אופציונלי
(2): קדם מגבר: כוח –35 קלט ~-25dBm; מוטבעת-מגבר: כוח –25 קלט ~-10dBm, בוסטרים: קלט כוח –10 ~ + 6dBm
(3): אין עיבוי

לזכות 20dB ערוץ יחיד EDFA קדם מגבר מגבר אופטי עבור רשתות SDH
SDH-EDFA-הרשות הפלסטינית-G20 קדם מגבר תוכנן עבור היישומים הירארכיה דיגיטלי סינכרונית (SDH) הם ערוץ אחד EDFA אשר מותקנים בעבר השפופרת כדי לשפר את הרגישות המקבל, מתפשט אות שידור למרחק. המכשיר כולל רכס כוח קלט רחב החל מ- 35dBm ל- 25dBm, רווח 20dB ודמות רעש נמוכה. זה כולל גם ממשק המחשב RS-232.

מגבר לארון תקשורת הזה עובד כברירת מחדל במצב אות-רווח קבוע, אבל הם ניתן להגדיר קבוע הכולל פלט-בחשמל. יחידות אלה משמשות ביישומים שידור-מתפתלות, במיוחד עבור PDH, SDH, סונט ויישום אופטי Ethernet שידור. נוחות השימוש והביצועים שלו להפוך את הסדרה SDH-EDFA-הרשות הפלסטינית-xx פתרון אידיאלי עבור גישה ורשתות אופטי של המטרו.
תכונות
• שירות כמו 1550nm C-Band קדם מגבר
• רווח: 20dB
• רחב קלט טווח כוח:-35dBm עד - 25dBm
• Loise נמוך איור: isandlt טיפוסי; 4.5dB
• מחברים: SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC ו- ST/APC זמינים
• יחידה או כפולה 110VAC, 220VAC-48VDC, ו/או 100V-240V אספקת החשמל
• ממשק טורי מגיע עם RS232, RS485
• 1U 19andquot; ארון תקשורת הר מבנה קל להתקנה
• תואם BellcoreGR-1312-CORE כל הביצועים לבקש
• שימוש עבור רשתות גישה והמטרו אופטי
• עובד עם יישומים נקודה לנקודה
• יציבות גבוהה ואמינות
• 3 שנים אחריות
• 10 שנות חיים מבצע
• OEM זמינה
מדגיש
• החלפה חמה רשת סוכן הניהול
ממשק ניהול רשת SNMP •: RJ45
• תמיכה Telnet עבור אופציונלי
• ASE רעש מסנן andamp; מסננים דיכוי ASE
• מעגל מדויק ACC (אוטומטי קבוע הנוכחי) גבוהה כברירת מחדל, אם את צריכה אחרים במעגל, אנא צרו קשר עם-sales@fiberstore.com
• ATC (בקרת טמפרטורה אוטומטית) פונקציה
• מציע מראה מצב של אבחון פגם LCD
מבנה מכני

מבנה דוגמה

הערה:
EDFA SDH מ Fiberstore כולל 1 + 2 + 3.

מפרטים

פרמטרים

סמל

Min

סוג

מקס

יחידה

הניתוח אורך גל

Λc

1530

1550

1562

nm

הספק יציאה רוויה (1)

פו

20

dBm

כוח קלט (2)

Pi

-35

6

dBm

רווח

G

20

32

dB

ספרת רחש

NF

4.5

dB

בידוד קלט

ISOi

30

dB

פלט בידוד

ISOo

30

dB

משאבת קלט דליפה

PumpLin

-35

dBm

פלט משאבת דליפה

PumpLout

-45

-45

dBm

להחזיר את ההפסד

RL

-45

dB

רווח התלויים קיטוב

PDG

0.3

dB

בדיכאון פסיכוטי

בדיכאון פסיכוטי

0.5

נ.

טמפרטורת הפעולה

Tw

-5

60

טמפרטורת אחסון

Ts

-40

80

לחות (3)

10

85

%

מתח חשמל

Vps

85/170

110/220

132/264

VAC

צריכת החשמל

P

18

W

ממשק טורי

RS232, RS485

ספק כוח

110VAC, 220 וולט AC, - 48VDC או 100V-240V

מחברים

Simplex SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC, ST/UPC, ST/APC זמין

אחריות

3 שנים

(1): לקוח אופציונלי
(2): קדם מגבר: כוח –35 קלט ~-25dBm; מוטבעת-מגבר: כוח –25 קלט ~-10dBm, בוסטרים: קלט כוח –10 ~ + 6dBm
(3): אין עיבוי

EDFAmulti-channelgainmoduleopticalamplifierisdesignedfordensewavelengthdivisionmultiplexingsystem(DWDMsystem).

Theopticalamplifierisavailableinseveraltypes.

EDFA-MWisthegeneraltypeandEDFA-MCisthecompacttype.Accordingtocustomerand #39; srequirements, themodulecanbeused

tomakeEDFAcardorrackmount.

Featuringsmallsize, lownoise, easyinstallationandhighreliability, EDFAmulti-channelgainmoduleopticalamplifierisTelcordia

GR-1312-CORE, RoHSqualified, andisincreasinglyusedinDWDM, METROsystems.

SopofiberissinglechannelopticalamplifiermanufacturerinChina, weoffersinglechannelopticalamplifier, andMEMSvariable

opticalattenuator, singlemodebroadbandtreefibercoupler, wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice, ourcompanyisbased

onChina, fullchainofmanufacturingbidirectionalOEOconverter, singlechannelFBGDCMmodulecanbecompletedinChina,

eveninonecity. Lowermanufacturingcostsavesyourpurchasingcost.

Themoredetailsofeachproductareshownthepagewithdescription.

מגבר אופטי של מתח גבוה Sopofiber הוא מוצר המיועד ליישומים גישה אופטיים FTTH/CATV.
בזכות השימוש Sopofiber בלבוש-שאוב Er-י. ב מסטול משותפת טכנולוגיית המגבר סיבים, כוחה התפוקה יכולה להיות עד 33 dBm.

תכונות
1. Wideoperatingwavelengthrange
2.Lownoise, convenientinstallationandmaintenance
3.Standard2Urackmount, multipleoutputlevels
4 Flexiblemonitoringinterface

יישומים
SopofiberhighpoweropticalamplifiercanbeusedindifferentFTTH/PONapplications.

SopofiberishighpoweropticalamplifiermanufacturerinChina, weofferhighpoweropticalamplifier, andbidirectionalOEO

ממיר,benchtopdigitalvariableopticalattenuator, wesupplyhighqualitywithcompetitiveprice,ourcompanyisbased

onChina, fullchainofmanufacturingMEMSvariableopticalattenuator, singlemodebroadbandtreefibercouplercanbe

completedinChina, eveninonecity. Lowermanufacturingcostsavesyourpurchasingcost.Themoredetailsofeachproduct

areshownthepagewithdescription.



מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של 10db, 20db edfa רב ערוצית ערוץ אחד רווח בלוק סיבים edfa ראמאן מגבר קלט אופטי שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: 10db, ערוץ 20db edfa מרובה ערוצים אחד להשיג בלוק edfa סיב אופטי ראמאן קלט מגבר יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
SOPO אופטי תקשורת ושות 'בע"מ

כתובת: JinDiDa תעשיה אזור, Langkou תעשיה פאק, Dalang רחוב, Longhua ניו המחוזי, שנזן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: sales1@sopo.net.cn

SOPO אופטי תקשורת ושות 'בע"מ
foottop