10gbase Lr X 2 Xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300 מ', 10 ק מ, 40 ק מ, 220 מ' דום SFP Lc Hr מקמ מודול Mux Demux

10gbase Lr X 2 Xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300 מ', 10 ק מ, 40 ק מ, 220 מ' דום SFP Lc Hr מקמ מודול Mux Demux

מקלט-משדר 10GBASE-LRM X2 (MMF, 1310nm, 220 מ', SC, DOM) המוצר פרטים OEM & המכס משתפת פעולה עם מגוון של ברמה עולמית

Function

מקלט-משדר 10GBASE-LRM X2 (MMF, 1310nm, 220 מ', SC, DOM)

פרטי המוצר

מספר חלק

X2-10GSR-31

שם הספק

Fiberstore

סוג טופס

X2

קצב נתונים מקס

10Gbps

אורך גל

1310nm

מקס כבל מרחק

220 מ'

ממשק

דופלקס SC

רכיבים אופטיים

FP 1310nm

סוג הכבל

MMF

תמיכה דום

כן

כוח TX

-6.5 ~-0.5dBm

רגישות מקלט

andlt; -14.4dBm

טווח טמפרטורות מסחרי

0 עד 70° צלזיוס (32 עד 158° פרנהייט)

קוד ההרמונית HTS

8517706000

OEM andamp; מכס

Sopofiber משתפת פעולה עם מגוון של העולם מחלקה OEM יצרני מעל 8 שנים, הוא מסוגל לספק פתרונות מותאמים אישית וחסכונית באיכות גבוהה עבור כל הצרכים ומפרטים, כולל עיצוב אופטי, תכנון מכאני, פריסת לוח מעגלים מודפסים (PCB) ועיצוב חשמל, תוכנה andamp; קושחה עיצוב, הרכבה משולב, תוויות מסוים, וכו '. עם מכירות הגואה, משוב חיובי, Sopofiber הרחבה במהירות ברחבי העולם והופך להיות הספק המוביל של תעשיית תקשורת אופטית. אם אתה מעוניין במוצרים שלנו, אנא הרגישו חופשי לפנות אלינו.

אריזה andamp; תיוג

זה קל לקחת, משדר מוגן החבילה מתויג ואת מסומן bysopofiberas ברירת המחדל. פתרונות מותאמים אישית תווית או חבילת זמינים בקשה.

מקלט-משדר 10GBASE-LR X2 (SMF, 1310nm, 10 ק מ, SC, DOM)

פרטי המוצר

מספר חלק

X2-10GLR-31

שם הספק

Fiberstore

סוג טופס

X2

קצב נתונים מקס

10Gbps

אורך גל

1310nm

מקס כבל מרחק

10 ק מ

ממשק

דופלקס SC

רכיבים אופטיים

הגביע הגרמני 1310nm

סוג הכבל

SMF

תמיכה דום

כן

כוח TX

-8.2 ~ 0.5dBm

רגישות מקלט

andlt; -14.4dBm

טווח טמפרטורות מסחרי

0 עד 70° צלזיוס (32 עד 158° פרנהייט)

קוד ההרמונית HTS

8517706000


10GBASE-LR XFP מקמ ש (SMF, 1310nm, עשרה ק מ, LC, DOM)

פרטי המוצר

מספר חלק

XFP-10GLR-31

שם הספק

Fiberstore

סוג טופס

XFP

קצב נתונים מקס

10Gbps

אורך גל

1310nm

מקס כבל מרחק

10 ק מ

ממשק

דופלקס LC

רכיבים אופטיים

הגביע הגרמני 1310nm

סוג הכבל

SMF

תמיכה דום

כן

כוח TX

-6 ~ 0dBm

רגישות מקלט

andlt;-14.5dBm

טווח טמפרטורות מסחרי

0 עד 70° צלזיוס (32 עד 158° פרנהייט)

קוד ההרמונית HTS

8517706000


מקמ XFP 10GBASE-ER (SMF, 1550nm, 40 ק מ, LC, DOM)

פרטי המוצר

מספר חלק

XFP-10GER-55

שם הספק

Fiberstore

סוג טופס

XFP

קצב נתונים מקס

10Gbps

אורך גל

1550nm

מקס כבל מרחק

40 ק מ

ממשק

דופלקס LC

רכיבים אופטיים

EML 1550nm

סוג הכבל

SMF

תמיכה דום

כן

כוח TX

0 ~ 4dBm

רגישות מקלט

andlt;-16dBm

טווח טמפרטורות מסחרי

0 עד 70° צלזיוס (32 עד 158° פרנהייט)

קוד ההרמונית HTS

8517706000


מקמ XFP 10GBASE-SR (MMF, 850nm, 300 מ', LC, DOM)

פרטי המוצר

מספר חלק

XFP-10GSR-85

שם הספק

Fiberstore

סוג טופס

XFP

קצב נתונים מקס

10Gbps

אורך גל

850nm

מקס כבל מרחק

300 מ' מעל OM3 MMF

ממשק

דופלקס LC

רכיבים אופטיים

VCSEL 850nm

סוג הכבל

MMF

תמיכה דום

כן

כוח TX

-3.5 ~ 5.3dBm

רגישות מקלט

andlt;-13dBm

טווח טמפרטורות מסחרי

0 עד 70° צלזיוס (32 עד 158° פרנהייט)

קוד ההרמונית HTS

8517706000



מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של 10gbase lr x2 xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300 מ', 10 ק מ, 40 ק מ, 220 מ' דום sfp lc בית מקלט-משדר mux demux מודול שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: 10gbase lr x2 xfp 1310nm, 1550nm, 850nm 300 מ', 10 ק מ, 40 ק מ, 220 מ' דום SFP lc בית מקלט-משדר mux demux מודול היצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, זול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop