1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-הספר לשלום Lc Genpon-olt-onu-מקמ ש SFP Sx פלוס

1310nm/1490nm/1550nm Glc Lh Lr Sgmii-הספר לשלום Lc Genpon-olt-onu-מקמ ש SFP Sx פלוס

1、Product מבוא: SGMII SFP הוא מזהה טורית סטנדרטית תואם SFP למתקן הבסיס - 100 עיצוב היישום fx

Function

1、Product מבוא:SGMII SFP הוא מזהה טורית סטנדרטית תואם SFP למתקן הבסיס - 100 עיצוב היישום fx

SGMII SFP מיועד ליישומים 100BASE-FX, עם לבנות ב- PHY התקן תומך ממשק SGMII.

המידע מזהה טורית סטנדרטית תואם SFP למתקן מתאר היכולות של המשדר,

ממשקים רגילים, יצרן ומידע נוסף. ציוד המחשב המארח יכול לגשת למידע הזה

באמצעות תיל-2 טוריות CMOS EEPROM הפרוטוקול. למידע נוסף, נא לפנות מקור רב SFP

הסכם (מס א). מקמ שים SGMI SFP הם 100BASE-FX טופס קטן-פקטור Pluggable (SFP) מהר

בתי ממיר ביציאות SFP Gigabit Ethernet ממשק.

פרמטר 2、Product:SGMII SFP הוא מזהה טורית סטנדרטית תואם SFP למתקן הבסיס - 100 עיצוב היישום fx

1234
5678
9101112
13141516

3 מוצר תכונה:SGMII SFP הוא מזהה טורית סטנדרטית תואם SFP למתקן הבסיס - 100 עיצוב היישום fx

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· לבנות-inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, כזהכמו

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

4、 והמשלוח מתן שירות:SGMII SFP הוא מזהה טורית סטנדרטית תואם SFP למתקן הבסיס - 100 עיצוב היישום fx

1) משלם:

משלוח 2:

3) מתן שירות:

5、 המלצות:SGMII SFP הוא מזהה טורית סטנדרטית תואם SFP למתקן הבסיס - 100 עיצוב היישום fx

1) SFP 100 מ' 1G

2) SFP 4G

3) SFP (DWDM)

4)CWDM SFP

5) CSFP SFP קומפקטי

6)BIDI SFP SDHSONET

תיאור
10 gigabit SFP + משדר נועד לשדר ולקבל נתונים אופטי מעל MMF/SMF.
SFP + מודול חשמל הממשק הוא תואם למפרטי חשמל SFI. המשדר קלט ומקלט פלט אימפדנס היא דיפרנציאלית 100 אוהם. שורות נתונים הן פנימי AC בשילוב. המודול מספק דיפרנציאלית סיום ולהפחית דיפרנציאלית כדי משותפת מצב ההמרה עבור איכות אות סיום ו- EMI נמוכה. SFI פועלת בדרך כלל מעל 200 מ מ של חומר מסוג fr4 שכן משופרת או עד על 150mmof סטנדרטיים מסוג fr4 שכן עם מחבר אחד.
תכונות
• ממשק אופטי תואם כדי IEEE 802.3ae
• חשמל ממשק תואם כדי SFF-8431
• חיבור חם
• צריכת חשמל נמוכה
• כל מתכת דיור עבור ביצועים מעולים EMI
• מתקדמות קושחה לאפשר ללקוח מידע מערכת הצפנה להיות מאוחסן מקלט-משדר
• העלות האפקטיבית SFP + פתרון, מאפשר צפיפויות יציאה גבוהה יותר רוחב פס גדול יותר
יישומים
• 10GBASE-10.3125Gbps
• 10GBASE-9.953Gbps
• קישורים אופטיים אחרים

דרכי הרכישה באתר

חלק מס

קצב נתונים

מרחק

אורך גל

הספק יציאה
(dBm)

רגישות מקלט
(dBm)

DDMI

FPP-859-S3xD

10Gbps

300 מ'

850nm VSCEL

-6~-1

<-10, פין

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

10 ק מ

הגביע הגרמני 1310nm

-6~-1

<-15, פין

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40 ק מ

הגביע הגרמני 1310nm

-1~4

<-15.8, פין

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40 ק מ

1550nm EML

-1~4

<-15.8, פין

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80 ק מ

1550nm EML

0~5

<-23, APD

Y

PDF
מקמ ש SFP +

תיאור
GEPON OLT מקמ ש FETx-493133 x-ExCD מודול ביצועים גבוהים עם חבילת SFP תומכת קצב נתונים של טיפוסי 1.25 ג'יגה-סיביות לשנייה עבור יישום GEPON OLT 20 ק מ מרחק שידור, זה #39; s המיועד לפגישה עם סטיית תקן IEEE 802.3ah™-2004 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
תכונות
• דו כיווני SFP סינגל מוד מקלט-משדר
• SC קיבול
• תואם עם סטיית תקן IEEE 802.3ah™-2004
• 1490nm-מצב מתמשך 1.25Gbps משדר עם הגביע הגרמני לייזר
• 1310nm פרץ מצב 1.25Gbps מקלט עם APD בן שמשון
• אבחון ממשק דיגיטלי תואם SFF-8472 v 9.4
• LVPECL נתונים תואמים קלט /output
• מצב התקבל אות פלט אינדיקציה (RSSI) כוח המשיכה
• תואם בהנחיה RoHS
• תואם עם Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• להגיע מקסימלי 20 ק מ
• הפעלת במקרה טמפרטורה: סטנדרט: 0 עד 70° C
יישומים
• OLT GEPON ליישום P2MP
• רשתות גישה
• סיבים למשרד, המדרכה, (FTTx)

הזמנת מידע:

חלק מס

קצב נתונים

מתאים
רשת
יישום

אורך גל

הספק יציאה
(dBm)

מקלט
רגישות
(dBm)

DDMI

FETP-P 493133-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 הגביע הגרמני R1310 APD

2~7

<-28

Y

תיאור
GEPON ONU מקמ ש FEUF-314933 x-ExCD מודול ביצועים גבוהים עם חבילת SFF תומכת קצב נתונים של טיפוסי 1.25 ג'יגה-סיביות לשנייה עבור יישום GEPON ONU 20 ק מ מרחק שידור, זה #39; s המיועד לפגישה עם סטיית תקן IEEE 802.3ah™-2004. SC rececptacle או SC שהצטיירה הוא עבור ממשק אופטי.
תכונות
• דו כיווני SFF סינגל מוד מקלט-משדר
• SC או SC/PC שהצטיירה קיבול הוא אופציונלי
• תואם עם סטיית תקן IEEE 802.3ah™-2004
• 1310nm פרץ-מצב 1.25Gbps משדר עם לייזר FP
• 1490nm-מצב מתמשך 1.25Gbps מקלט עם סיכה
• אבחון ממשק דיגיטלי תואם SFF-8472 v 9.4
• דיגיטלי Monitoting אבחון עם כיול חיצוני
• תואם בהנחיה RoHS
• תואם עם Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• להגיע מקסימלי 20 ק מ
• הפעלת במקרה טמפרטורה: סטנדרט: 0 עד 70° C
יישומים
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10, PX20
• ONU GEPON ליישום P2MP
• פרץ מצב יישום.
• WDM FTTx גישה לאינטרנט בפס רחב

הזמנת מידע:

חלק מס

קצב נתונים

רשת מתאים
יישום

אורך גל

הספק יציאה

(dBm)

מקלט

רגישות

(dBm)

DDMI

FEUF-P 314933-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 PIN FP R1490

-1~4

<-24

Y

FEUF-P 314933-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 PIN FP R1490

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 PIN FP R1490

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 PIN FP R1490

-1~4

<-24

Y

תיאור
GPON ONU מקמ ש FGUF-31493 x-x2CD הוא מודול ביצועים גבוהים עם SFF 2 * 10 חבילת תומך בדרך כלל Asymetric נתוני קצב 1.244 Gbps Tx, העברה 2.488 Rx ג'יגה-סיביות לשנייה עבור יישום GPON ONU עד 20 ק מ מרחק שידור, זה #39; s מיועד סינגל מוד סיבים ו המשמשים רשת אופטית מסוף ITU-T G.984.2 Class B + או סי + שיעור ITU-T G.984.2. SC rececptacle או SC שהצטיירה הוא עבור ממשק אופטי.
תכונות
• דו כיווני SFF סינגל מוד מקלט-משדר
• SC או SC/PC שהצטיירה קיבול הוא אופציונלי
• תואם ITU-T G.984.2 C +, א' או ITU-T G.984.2 C +
• תואם SFF מס א-2000
• אבחון ממשק דיגיטלי תואם SFF-8472 V10.3
• דיגיטלי Monitoting אבחון עם כיול חיצוני
• LVPECL דיפרנציאלי נתוני כניסות ויציאות CML נתונים
• LVTTL אות זיהוי פלט ו LVTTL פרץ שליטה
• תואם עם Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1310 ננומטר פרץ מצב משדר ומקלט מצב מתמשך של nm 1490
• 1.244 Gbps DFB לייזר דיודה, העברה 2.488 מקלט Gbps APD בן שמשון
• TSSI, TX_SD הפונקציה הוא אופציונלי
• להגיע מקסימלי 20 ק מ
• הפעלת במקרה טמפרטורה: סטנדרט: 0 עד 70° C
יישומים
• GPON ONU עבור יישומים P2MP

דרכי הרכישה באתר

חלק מס

קצב נתונים

מתאים
רשת
יישום

אורך גל

פלט
כוח
(dBm)

מקלט
רגישות
(dBm)

DDMI

FGUF-P 314935-B2CD

1.25G/2.5G

Class B +

T1310 הגביע הגרמני R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-P 314935-C2CD

1.25G/2.5G

Class C +

T1310 הגביע הגרמני R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Class B +

T1310 הגביע הגרמני R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Class C +

T1310 הגביע הגרמני R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

תיאור
GPON OLT מקמ ש FGTx-49313 x-x2CD הוא מודול ביצועים גבוהים עם חבילת SFP תומך בדרך כלל Asymetric נתוני קצב 2.488Gbps Tx, 1.244Gbps Rx ליישום GPON OLT עד 20 ק מ מרחק שידור, כולל מיועד סינגל מוד סיבים, המשמשים רשת אופטית מסוף ITU-T G.984.2 Class B + או ITU-T G.984.2 מחלקה סי +. SC rececptacle.
תכונות
• דו כיווני SFP סינגל מוד מקלט-משדר
• הניתנים לחיבור חם, SC שבצד SMF
• תואם ITU-T G.984.2
• תואם למתקן SFP ו- RoHS
• אבחון ממשק דיגיטלי תואם SFF-8472 v 9.4
• פרץ מצב האות לזהות פלט אשר תואם LVTTL.
• פרץ מצב התקבל אות פלט כוח אינדיקציה
• תואם עם Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1490 nm המשדר מצב מתמשך עם הגביע הגרמני לייזר
• 1310 ננומטר פרץ מצב מקלט עם APD בן שמשון
• להגיע מקסימלי 20 ק מ
• הפעלת במקרה טמפרטורה: סטנדרט: 0 עד 70° C
יישומים
• GPON OLT עבור יישומים P2MP
• גישה לרשת
• סיבים למשרד הביתה, המדרכה,

הזמנת מידע:

חלק מס

קצב נתונים

רשת מתאים
יישום

אורך גל

הספק יציאה

(dBm)

מקלט

רגישות

(dBm)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Class B +

T1490 הגביע הגרמני R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Class C +

T1490 הגביע הגרמני R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-sfp lc genpon-olt-onu-מקמ ש sfp sx פלוס שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: 1310nm/1490nm/1550nm glc lh lr sgmii-SFP lc genpon-olt-onu-מקמ ש SFP sx פלוס יצרני, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop