1 ג'יגה-בתים/2 ג'יגה-בתים, יציאה/8 4 נמל/24 יציאות 2 x 2 לעקוף במהירות גבוהה מכני סיבים אופטיים Vag מיקרו קואקס מגע ממתג Hdmi

1 ג'יגה-בתים/2 ג'יגה-בתים, יציאה/8 4 נמל/24 יציאות 2 x 2 לעקוף במהירות גבוהה מכני סיבים אופטיים Vag מיקרו קואקס מגע ממתג Hdmi

Sopofiber' מתג אופטי 2x2BA מפורסמת שלו ביצועים גבוהים, אובדן ההכנסה נמוכה, ממד קומפקטי.

Function

Sopofiber'2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM, OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

תכונות

1. LowInsertionLoss

2 WideWavelengthRange

3 LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

6.LatchingandNon-latching

יישום

1. MetropolitanAreaNetwork

2 Componenttesting

3 SystemMonitor

4 ConfigurableOADM

ביצועים

פרמטרים


שנות כספים - 2 × 2BA

WavelengthRange

nm

1260~1650

OperatingWavelength

nm

1310/1550

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.0

ReturnLoss

dB

≥50

Crosstalk

dB

≥60

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

הדיר

dB

≤±0.02

אספקת חשמל

v

3.0or5.0

לכל החיים

פעמים

≥107

SwitchTime

ms

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

משקל

g

25

ממד

מ מ

(יב) 55 × (W) 30 × (H) 12.8 (±0.1 ~ 0.2 מ מ) customizationisavailable.

חשמלי

מפרטים

מתח

זרם

התנגדות

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon-latching

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon-latching

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

מצב

אורך גל

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

מחבר

S = SM

M = מ מ

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

X: אחרים

3 = 3V

5 = 5V

L = Latching

N = שאינו Latching

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = אחרים

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2.0 מ מ

X = אחרים

05 = 0.5 m

10 = 1.0 m

15 = 1.5 מ'

X = אחרים

OO = ללא

FP = FC/PC

פא = FC/APC

SP = SC/PC

SA = SC/APC

STP = סנט/PC

STA = סנט/APC

LP = LC/PC

LA = LC/APC

X: אחרים

מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של 1 ג'יגה-בתים/2 ג'יגה-בתים, יציאה/8 4 נמל/24 יציאות 2 x 2 מכני במהירות גבוהה סיבים אופטיים vag קואקס מיקרו מגע hdmi מתג עוקף שלו באיכות גבוהה, מחיר נמוך מוצרים ושירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: 1 ג'יגה-בתים/2 ג'יגה-בתים, יציאה/8 4 נמל/24 יציאות 2 x 2 לעקוף במהירות גבוהה מכני סיבים אופטיים vag קואקס מיקרו מגע hdmi מתג יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop