מתג מנוהל 2DX2B אופטי מכני מגבלת מתג וסיבים אופטיים פו רוקר

מתג מנוהל 2DX2B אופטי מכני מגבלת מתג וסיבים אופטיים פו רוקר

Sopofiber' D2 × 2B מתג מכאני סיבים אופטיים מחבר אופטי ערוצים על-ידי ניתוב מחדש של אות אופטי נכנסות לתוך בד הפלט שנבחר.

Function

Sopofiber'2B × D2 מכני סיבים אופטיים מתג מחבר אופטי ערוצים על-ידי ניתוב מחדש של אות אופטי נכנסות לתוך

סיבים הפלט שנבחר. זו מושגת באמצעות של פטנט אופטי מכני תצורה ומופעל באמצעות חשמל

אותות הבקרה. מהפעולה המכאנית מציע ב'החלפת ומהירותו, כמו גם דו-כיוונית ביצועים ואמינות גבוהה במיוחד.

הבוררים סיב אופטי MMS מתקיימים מיתוג פתרונות ליישומי רשת אופטית.

תכונות

1. LowInsertionLoss

2 WideWavelengthRange

3 LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

יישום

1. MetropolitanAreaNetwork

2.Randamp; DinLaboratory

3 SystemMonitor

4 ConfigurableOADM

ביצועים

פרמטרים


2B × שנות כספים-D2

WavelengthRange

nm

670~980

1260~1650

OperatingWavelength

nm

670/785/850/980

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

dB

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.6Max:1.0

ReturnLoss

dB

MM≥30SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥30SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

הדיר

dB

≤±0.02

אספקת חשמל

v

3.0or5.0

לכל החיים

פעמים

≥107

SwitchTime

ms

≤8

TransmissionPower

mW

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

משקל

g

16

ממד

מ מ

(יב) 27.0 × (W) 12.6 × (H) 8.0 (±0.2 מ מ) customizationisavailable.

חשמלי

מפרטים

מתח

זרם

התנגדות

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5VNon-latching

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3VNon-latching

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

סיכות

Controlmodel

OpticalPath

ElectricDrive

StatusSensor

D2 × 2B

LightPin

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Non-latching

P1-P3P1'-P3'

--

--

--

--

סגור

פתוח

פתוח

סגור

P1-P4P1'-P4'

P3-P2P3'-P2'

V +

--

--

GND

פתוח

סגור

סגור

פתוח

OrderingInformation

מצב

אורך גל

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

מחבר

S = SM

M = מ מ

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

165 = 1650nm

13/15=1310/1550

X: אחרים

3 = 3V

5 = 5V

L = Latching

N = שאינו Latching

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = אחרים

25 = 250um

90 = 900um

X = אחרים

05 = 0.5 m

10 = 1.0 m

15 = 1.5 מ'

X = אחרים

O = ללא

1 = FC/PC

2 = FC/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = סט/PC

6 = סנט/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X: אחרים


מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו ידוע אחד היצרנים הגדולים ביותר של 2dx2b אופטי מכני מגבלת מתג וסיבים אופטיים פו רוקר מנוהל למתג שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: 2dx2b אופטי מכני מגבלת מתג וסיבים אופטיים פו רוקר הצליח מתג יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop