אודיו דיגיטלי דרך 4 סיבים אופטיים Pon עופרת Plc-מכונות פיצול...

אודיו דיגיטלי דרך 4 סיבים אופטיים Pon עופרת Plc-מכונות פיצול...

מפצלי PLC (מעגל Lightwave מישוריים) הם מפצלי מצב יחיד עם אפילו פיצול יחס מסיב קלט אחד כדי סיבי פלט מרובים.

Function

מפצלי PLC (מעגל Lightwave מישוריים) הם מפצלי מצב יחיד עם אפילו פיצול יחס מסיב קלט אחד כדי סיבי פלט מרובים. ספירת פיצול זמינים: 1 x 4, 1 x 8, 1 x 16 ו 1 x 32. בקר לוגי מיתכנת מפצלי פורסמה עם 900µm צנורית singlemode סיבים, הסתיים או קטוע לפי הצרכים שלך. Unconnectorized PLC מפצלי מגיעים עם אין מחברים שחבור קל או connectorization. Connectorized PLC מפצלי זמינים עם הבחירה שלך של סיבים אופטיים מחברים: LC/UPC, LC/APC, SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC ו ST/UPC.

מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של אודיו דיגיטלי דרך 4 סיבים אופטיים מוביל pon plc-מפצלי שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: 4. שמע דיגיטלי החוצה סיבים אופטיים מוביל pon plc-מפצלי יצרנים, במפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop