A1X1B סיבים אופטיים Mechanial Gigabit Switch מיקרו, מתג Ethernet ג'יגה-בתים

A1X1B סיבים אופטיים Mechanial Gigabit Switch מיקרו, מתג Ethernet ג'יגה-בתים

מתג אופטי מכני תיאור 1 x 1 מחבר אופטי ערוצים על ידי ניתוב מחדש של אות אופטי נכנסות לתוך בד הפלט שנבחר.

Function

תיאור
מתג אופטי מכני 1 x 1 מחבר אופטי ערוצים על ידי ניתוב מחדש של אות אופטי נכנסות לתוך בד הפלט שנבחר. זו מושגת באמצעות של פטנט אופטי מכני תצורה קניינית ומופעל באמצעות אות בקרת חשמל.
מתג אופטי מכני 1 x 1 תמיכה לכל אורך הגל-1260nm ~ 1650nm, הוא מציע אמינות גבוהה במיוחד, אובדן ההכנסה נמוכה, החלפת מהירה ומהירותו, כמו גם ביצועים דו-כיוונית. הבוררים אופטי נמצאים בשימוש נרחב עבור רשת אופטית, הגנה, משדר מקלט הגנה, מערכת בדיקת הרשת ואת Instrumentations.
תכונות
• אובדן ההכנסה נמוכה
טווח אורך גל רחב •
• Crosstalk נמוך
• יציבות גבוהה, אמינות גבוהה
• אפוקסי נטולת-אופטי
• Latching ו- latching
יישומים
• חסימת ערוץ
• להגדרה להוסיף/שחרור
• ניטור מערכת
• מכשור

מפרט ביצועים

פרמטר


שנות כספים - 1 × 1T

טווח אורך גל

nm

850

1260~1650

הפעלה אורך גל

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

אובדן ההכנסה

dB

Typ:0.5 מקס: 0.8

Typ:0.4 מקס: 0.6

להחזיר את ההפסד

dB

SM≥50、MM≥30

Crosstalk

dB

SM≥70、MM≥65

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

הדיר

dB

≤±0.02

ספק כוח

V

3.0 או 5.0

לכל החיים

פעמים

≥107

מתג זמן

ms

≤8

עוצמת השידור

mW

≤500

טמפרטורת הפעלה

-20~+70

טמפרטורת אחסון

-40~+85

ממד

מ מ

(יב) × 27 (W) 12.6 × (H) 8.0 (±0.2)

מפרט עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

מעל מפרט הם עבור התקן ללא מחבר.

סיכות

סוג

סיכה

כונן חשמלי

חיישן מצב

1×1


פין 1

סיכת 5

סיכה 6

מספר 10

להצמיד 2-3

סיכת 3-4

סיכת 7-8

סיכת 8-9

Latching

P1-P2

V +

GND

--

--

פתוח

סגור

סגור

פתוח

אור קרוב

--

--

GND

V +

סגור

פתוח

פתוח

סגור

Non-latching

P1-P2

V +

--

--

GND

פתוח

סגור

סגור

פתוח

אור קרוב

--

--

--

--

סגור

פתוח

פתוח

סגור

מסלול אופטי

מפרטים

מתח

זרם

התנגדות

5V latching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V הלא-latching

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V latching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3בתוך הלא-latching

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

דרכי הרכישה באתר

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

מצב

אורך גל

סוג מתח

מודל בקרת

סוג סיבים

סיבים
קוטר

אורך סיב

מחבר

S = SM
M = מ מ

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = אחרים

3 = 3V
5 = 5V

L = Latching
N = הלא -
Latching

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = אחרים

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 מ מ
30 = 3.0 מ מ
X = אחרים

1 = 1 מ'
2 = 1.5 מ'
X = אחרים

0 = ללא
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = סט/PC
6 = סנט/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = אחרים

PDF
1 x 1 מכני סיבים אופטיים מתג

מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של a1x1b סיבים אופטיים mechanial מתג מיקרו ו gigabyte מתג gigabit ethernet שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: a1x1b סיבים אופטיים mechanial gigabit switch מיקרו ו gigabyte ethernet לעבור יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop