A1x2l D2 × 2B סיבים מכני מחוררת אופטיים פוטואלקטריים לא מנוהל רגעית שכבה 3 Optisk Dvi Toslink צג קרבה מתג

A1x2l D2 × 2B סיבים מכני מחוררת אופטיים פוטואלקטריים לא מנוהל רגעית שכבה 3 Optisk Dvi Toslink צג קרבה מתג

תיאור 1x2L מתג אופטי מכני מתחבר ערוצי אופטי על-ידי ניתוב מחדש של אות אופטי נכנסות לתוך בד הפלט שנבחר

Function

תיאור
מתג אופטי מכני 1x2L מחבר אופטי ערוצים על ידי ניתוב מחדש של אות אופטי נכנסות לתוך בד הפלט שנבחר. זו מושגת באמצעות של פטנט אופטי מכני תצורה קניינית ומופעל באמצעות אות בקרת חשמל.
מתג אופטי מכני 1x2L תמיכה לכל אורך הגל-1260nm ~ 1650nm, הוא מציע אמינות גבוהה במיוחד, אובדן ההכנסה נמוכה, החלפת מהירה ומהירותו, כמו גם ביצועים דו-כיוונית. הבוררים אופטי נמצאים בשימוש נרחב עבור רשת אופטית, הגנה, משדר מקלט הגנה, מערכת בדיקת הרשת ואת Instrumentations.
תכונות
• עלות נמוכה ללא תחרות
• הכניסה נמוך אובדן
• בידוד גבוהה ערוץ
• יציבות גבוהה, אמינות גבוהה
• אפוקסי נטולת-אופטי
• Latching ו- latching
יישומים
• רשת אופטית
• הגנה/שיקום
• ניתוב אופטי Singnal
• להגדרה אופטי להוסיף/שחרור
• הגנה משדר ומקלט
• רשת בדיקות מערכת

מפרט ביצועים

פרמטר


שנות כספים - 1 × 2 ל'

טווח אורך גל

nm

850

1260~1650

הפעלה אורך גל

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

אובדן ההכנסה

dB

Typ:0.8 מקס: 1.2

Typ:0.5 מקס: 0.8

להחזיר את ההפסד

dB

MM≥30 SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

הדיר

dB

≤±0.02

ספק כוח

V

3.0 או 5.0

לכל החיים

פעמים

≥107

מתג זמן

ms

≤8

עוצמת השידור

mW

≤500

טמפרטורת הפעלה

-20~+70

טמפרטורת אחסון

-40~+85

ממד

מ מ

(L)22.0×(W)12×(H)10.5(±0.2)

מפרט עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

מעל מפרט הם עבור התקן ללא מחבר.

סיכות

סוג

סיכה

כונן חשמלי

חיישן מצב

1×2

ערוץ

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Latching

P1-P2

V +

GND

--

--

פתוח

סגור

סגור

פתוח

P1-P3

--

--

GND

V +

סגור

פתוח

פתוח

סגור

Non-latching

P1-P2

V +

--

--

GND

פתוח

סגור

סגור

פתוח

P1-P3

--

--

--

--

סגור

פתוח

פתוח

סגור

מסלול אופטי

מפרטים

מתח

זרם

התנגדות

5V latching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V הלא-latching

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V latching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3בתוך הלא-latching

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

דרכי הרכישה באתר

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

מצב

אורך גל

סוג מתח

מודל בקרת

סוג סיבים

סיבים
קוטר

אורך סיב

מחבר

S = SM
M = מ מ

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = אחרים

3 = 3V
5 = 5V

L = Latching
N = הלא -
Latching

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = אחרים

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 מ מ
30 = 3.0 מ מ
X = אחרים

1 = 1 מ'
2 = 1.5 מ'
X = אחרים

0 = ללא
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = סט/PC
6 = סנט/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = אחרים

PDF
מתג אופטי מכני 1x2L

תיאור
מתג אופטי 2x2B מחבר אופטי ערוצים על ידי ניתוב מחדש של אות אופטי נכנסות לתוך בד הפלט שנבחר. זו מושגת באמצעות של פטנט אופטי מכני תצורה קניינית ומופעל באמצעות אות בקרת חשמל.
מתג אופטי 2x2B תמיכה לכל אורך הגל-1260nm ~ 1650nm, הוא מציע אמינות גבוהה במיוחד, אובדן ההכנסה נמוכה, החלפת מהירה ומהירותו, כמו גם ביצועים דו-כיוונית. הבוררים אופטי נמצאים בשימוש נרחב עבור רשת אופטית, הגנה, משדר מקלט הגנה, מערכת בדיקת הרשת ואת Instrumentations.

מפרט ביצועים

פרמטר

שנות כספים-2x2B

טווח אורך גל

nm

850

1260~1650

הפעלה אורך גל

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

אובדן ההכנסה

dB

Typ:0.8 מקס: 1.2

Typ:0.6 מקס: 0.8

להחזיר את ההפסד

dB

MM≥30 SM≥50

Crosstalk

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

הדיר

dB

≤±0.02

ספק כוח

V

3.0 או 5.0

לכל החיים

פעמים

≥107

מתג זמן

ms

≤8

עוצמת השידור

mW

≤500

טמפרטורת הפעלה

-20~+70

טמפרטורת אחסון

-40~+85

ממד

מ מ

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

מפרט עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

מעל מפרט הם עבור התקן ללא מחבר.

סיכות

פרמטרים

סיכות

כונן חשמלי

חיישן מצב

2 × 2B

אופטי

1

5

2 × 2B

אופטי
נתיב

1

5

2 × 2B

אופטי
נתיב

latching

P1-P4
P2-P3

V +

GND

latching

P1-P4
P2-P3

V +

GND

latching

P1-P4
P2-P3

P1-P3

--

--

P1-P3

--

--

P1-P3

Non-latching

P1-P4 P2-P3

V +

--

--

GND

פתוח

סגור

סגור

פתוח

P1-P3

--

--

--

--

סגור

פתוח

פתוח

סגור

מסלול אופטי

מפרטים

מתח

זרם

התנגדות

5V latching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V הלא-latching

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V latching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3בתוך הלא-latching

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

דרכי הרכישה באתר

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

מצב

אורך גל

סוג מתח

מודל בקרת

סוג סיבים

סיבים
קוטר

אורך סיב

מחבר

S = SM
M = מ מ

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = אחרים

3 = 3V
5 = 5V

L = Latching
N = הלא -
Latching

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = אחרים

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 מ מ
30 = 3.0 מ מ
X = אחרים

1 = 1 מ'
2 = 1.5 מ'
X = אחרים

0 = ללא
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = סט/PC
6 = סנט/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = אחרים

PDF
מתג אופטי מכני 2x2B


מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו ידוע כפי מחוררת אחד היצרנים הגדולים ביותר של a1x2l d2 × 2b מכני סיבים אופטיים פוטואלקטריים לא מנוהל רגעית שכבה 3 optisk dvi toslink צג קרבה מתג שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: a1x2l d2 × 2b סיבים מכני מחוררת אופטיים פוטואלקטריים לא מנוהל רגעית שכבה 3 optisk dvi toslink צג קרבה מתג יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop