Bidi SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 מ' Xfp Sdhsonet מודול מקמ ש SFP

Bidi SFP 4G SFP 4 G 1 g 100 מ' Xfp Sdhsonet מודול מקמ ש SFP

1、Product מבוא: BIDI SFP SDHSONET הוא שיעור רב סדרת 2.67 ג'יגה-סיביות לשנייה מקלט-משדר מודול משלב אופטיקה אלקטרוניקה

Function

1、Product מבוא:BIDI SFP SDHSONET הוא שיעור רב סדרת 2.67 ג'יגה-סיביות לשנייה מקלט-משדר מודול משלב אופטיקה אלקטרוניקה

BIDI SFP SDHSONET

מודול מקלט-משדר 2.67 ג'יגה-סיביות לשנייה BIDI שיעור רב הסדרה משלב אופטיקה ואלקטרוניקה בטופס קטן

פקטורניתן לחיבור (SFP)החבילה. . זה הסכם Multisource (למתקן) תואם ומתוכנן

מבצע-1310 ננומטר, 1550 ננומטר. למרותאופטימיזציה עבור OC-48/ה-STM-16,הוא מספק קצב ריבוי

יכולות יכול להיותבשימוש מ- OC-3/ה-STM-1(155 Mb/s) עד 2.7 Gb/s.מנועי מקמ ש SFP

מספק באופן מלאסונט OC-48ממשק תואם בין השכבה פוטוני סונט/SDH ואת

שכבת החשמל. מיקרו-מעבד שלהבסיס מודולריעיצוב מיישם את כל המאפיינים המצוינים

SFP למתקן תואםתילים דיגיטלי טוריאבחון ניטור ממשק עבור מקמ שים אופטיים.

OC-48 / ה-STM-16 הוא קו רשת עם שידורמהירויות של עד 2488.32 Mbit/s

(payload: 2405.376 Mbit/s; תקורה: 82.944 Mbit/s). OC-3/ה-STM-1 היא רשתקו עםשידור

מהירויות של עד 155.52 Mbit/s (payload: 148.608 Mbit/s; תקורה: 6.912 Mbit/s,כולל תקורה נתיב)

באמצעותסיבים אופטיים. בהתאם למערכת OC-3 נקרא גם STS-3(רמה חשמל) ו- STM-1

(SDH).מודולים אלה הם גםמשמש עבור יישומים Fast Ethernet. OC-12 אוה-STM-4 הוא קו רשת

עם מהירויות העברה של עד 622.08 Mbit/s(payload: 601.344 Mbit/s;תקורה: 20.736 Mbit/s).

פרמטר 2、Product:BIDI SFP SDHSONET הוא שיעור רב סדרת 2.67 ג'יגה-סיביות לשנייה מקלט-משדר מודול משלב אופטיקה אלקטרוניקה

1234
5678
9101112
13141516

3 מוצר תכונה:BIDI SFP SDHSONET הוא שיעור רב סדרת 2.67 ג'יגה-סיביות לשנייה מקלט-משדר מודול משלב אופטיקה אלקטרוניקה

·1-FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

· Upto2.67Gb/sbi-directionaldatalinks

· MultirateforSONETOC-48/SDHSTM-16, FibreChannel1x/2 x, 1000BASE, STM-1/OC3, STM-4/OC12

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· יחיד + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, - 10to85C, - 40to85CCaseoperationtemperatureranges.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 והמשלוח מתן שירות:BIDI SFP SDHSONET הוא שיעור רב סדרת 2.67 ג'יגה-סיביות לשנייה מקלט-משדר מודול משלב אופטיקה אלקטרוניקה

1) משלם:

משלוח 2:

3) מתן שירות:

5、 המלצות:BIDI SFP SDHSONET הוא שיעור רב סדרת 2.67 ג'יגה-סיביות לשנייה מקלט-משדר מודול משלב אופטיקה אלקטרוניקה

1)SGMII SFP הוא מזהה טורית סטנדרטית תואם SFP למתקן הבסיס - 100 עיצוב היישום fx

2)100BASE-SX הוא גרסה של Fast Ethernet על סיבים אופטיים

3)SFP 4g SFP 4 g היא להשתמש תקשורת סיב אופטי ולייזר קבלת הפונקציה hotplug של אספקת החשמל.

4)SFP (dwdm) ניתן להשתמש עם סיב יחיד (dwdm) מערכת ומערכת סיבים כפול (dwdm)

5)CWDM SFP מיוחדים CWDM SFP TX ו- RX באותם אורכי גל

6)קומפקטי SFP CSFP חזק שניתן להוסיף צורות קטנות המשדר CSFP

תיאור
BIDI SFP + מקמ שים הם מודול מקלט-משדר מארז קטן. זה מיועד במפורש תקשורת מהיר יישומים הדורשים המחירים עד 10.7Gbps, זה נועד להיות תואם עם SFF 8472, SFP + מס א. הנתונים מודול קישור 10 ק מ, או 40 ק מ ב- 9/125um סינגל מוד סיבים. ניתן להשבית את הפלט אופטי LVTTL לוגיקה קלט ברמה גבוהה של Tx בטל. אשמת Tx מסופק כדי לציין את ההשפלה של הלייזר. אובדן של פלט אות (לוס) מסופק כדי לציין את אובדן אות אופטי קלט של כונס נכסים או את מצב הקישור עם השותף.
תכונות
• עד 10, 7Gbps נתונים דו-כיוונית קישורים
• תואם עם SFP + מס א עם דופלקס מחבר LC
• 1270/1330nm DFB לייזר משדר ומקלט ה-PIN 1330/1270nm
פונקציות אבחון דיגיטלי מובנה •
• סינגל מוד LC קיבול דו-כיוונית מקמ ש
ספק כוח יחיד + 3.3 v • ולוגיקה LVTTL
• EEPROM עם פונקציונליות מזהה טורי
• במקרה טווח טמפרטורות הפעלה:-5 ° C עד 70 ° C
יישומים
• 10GBASE-BX-10.3125 Gbps
• 10GBASE-BX-9.953Gbps
• 1000 base-LX Ethernet

דרכי הרכישה באתר

חלק מס

קצב נתונים

מרחק

אורך גל

הספק (dBm)

רגישות מקלט (dBm)

DDMI

FBP-27339-10xD

10Gbps

10 ק מ

T1270 הגביע הגרמני R1330PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-33279-10xD

10Gbps

10 ק מ

T1330 הגביע הגרמני R1270PIN

-6~-1

<-15

Y

FBP-27339-40xD

10Gbps

40 ק מ

T1270 הגביע הגרמני R1330PIN

-1~4

<-15

Y

FBP-33279-40xD

10Gbps

40 ק מ

T1330 הגביע הגרמני R1270PIN

-1~4

<-15

Y

PDF
BIDI SFP + מקלט-משדר

1、Product מבוא:SFP 4g SFP 4 g היא להשתמש תקשורת סיב אופטי ולייזר קבלת הפונקציה hotplug של אספקת החשמל.

סדרת 4G הדו-כיווני הוא גורם מודול טופס קטן הניתנים עבור 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel 1000BASE-BX

תקשורת סיב יחיד gigabit Ethernet. . זה עם מחבר 20 פינים מסוג SFP כדי לאפשר חיבור חם

יכולת. המקטע המשדר משתמש לייזר ברמה 1 תואם לפי תקן בטיחות בינלאומי

IEC 60825- המקטע המקבל משתמש של גלאי משולב מגבר קדם (IDP) הוטענו אופטי

כותרת, גלידה מגבר שלאחר המגביל.

פרמטר 2、Product:SFP 4g SFP 4 g היא להשתמש תקשורת סיב אופטי ולייזר קבלת הפונקציה hotplug של אספקת החשמל.

1234
5678
9101112
13141516

3 מוצר תכונה:SFP 4g SFP 4 g היא להשתמש תקשורת סיב אופטי ולייזר קבלת הפונקציה hotplug של אספקת החשמל.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· יחיד + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, 40to85CCaseOperationTemperatureRanges - 10to85Cor-

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

4、 והמשלוח מתן שירות:SFP 4g SFP 4 g היא להשתמש תקשורת סיב אופטי ולייזר קבלת הפונקציה hotplug של אספקת החשמל.

1) משלם:

משלוח 2:

3) מתן שירות:

5、 המלצות:SFP 4g SFP 4 g היא להשתמש תקשורת סיב אופטי ולייזר קבלת הפונקציה hotplug של אספקת החשמל.

1)SGMII SFP הוא מזהה טורית סטנדרטית תואם SFP למתקן הבסיס - 100 עיצוב היישום fx

2)100BASE-SX הוא גרסה של Fast Ethernet על סיבים אופטיים

3)SFP (DWDM)

4)CWDM SFP

5)CSFP SFP קומפקטי

6)BIDI SFP SDHSONET

1、Product מבוא:100BASE-SX הוא גרסה של Fast Ethernet על סיבים אופטיים

IEEE 802.3z סטנדרטי כולל 1000BASE-SX לשידור על מצב מרובה סיבים, 1000BASE-LX

עבור שידור דרך סיבים במצב יחיד, 100BASE-FX היא גרסה של Fast Ethernet על סיבים אופטיים. זה

משתמשת 1300 nm-סגול (ניר) אור אורך גל מועבר באמצעות שני הגדילים של סיב אופטי, אחד עבור

receive(RX) והשני עבור transmit(TX), 100BASE-SX הוא גרסה של Fast Ethernet על סיבים אופטיים.

היא משתמשת שתי קווצות סיבים אופטיים רב במצב של קבלה, לשדר. Eoptolink הוא לייצר מלאה

טווח עבור מקמ שים FE ו ג ' נרל אלקטריק של סיבים אופטיים.

פרמטר 2、Product:100BASE-SX הוא גרסה של Fast Ethernet על סיבים אופטיים

1234
5678
9101112
13141516

3 מוצר תכונה:100BASE-SX הוא גרסה של Fast Ethernet על סיבים אופטיים

· OperatingDataRateupto1.25Gbps

· Upto160km

· Single3.3VPowerSupplyandLVTTLLogicInterface

· PluggableSFPFootprintDuplexLCConnector חם

· InterfaceClass1FDAandIEC60825-1LaserSafetyCompliant

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 C ~ + 70CandIndustrial:-40C ~ +85C

· CompliantwithSFPMSASpecification

· CompliantwithSFF-8472

4、 והמשלוח מתן שירות:100BASE-SX הוא גרסה של Fast Ethernet על סיבים אופטיים

1) משלם:

משלוח 2:

3) מתן שירות:

5、 המלצות:100BASE-SX הוא גרסה של Fast Ethernet על סיבים אופטיים

1)SGMII SFP הוא מזהה טורית סטנדרטית תואם SFP למתקן הבסיס - 100 עיצוב היישום fx

2)SFP 4G

3)SFP (DWDM)

4)CWDM SFP

5)CSFP SFP קומפקטי

6)BIDI SFP SDHSONET

BIDIFastandGigabitEthernetSFPisacompactopticaltransceiver, moduleusedinopticalcommunicationsforboth

telecommunicationanddatabidirectionalcommunicationsapplications.

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· SimplexSCorLCConnector

·1310/1550,1490/1550,1310/1490,1510/1570orotherBOSATX/RXcombinationisavalableonrequest.

·upto160kmbidilink

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· RoHSCompliant

· Commercial0to70CorIndustrial-40to85CCaseOperationTemperaturerange

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant

סדרת 4G הדו-כיווני הוא גורם מודול טופס קטן הניתנים עבור 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel, 1000BASE-BX Gigabit Ethernet יחיד

תקשורת סיב. זה הוא עם מחבר 20 פינים מסוג SFP כדי לאפשר חם חבר יכולת. המקטע המשדר משתמשת מחלקה 1

לייזר תואם לפי הבינלאומי בטיחות תקן IEC 60825. Sectionuses השפופרת גלאי משולב

מגבר קדם (IDP) רכוב כותרת אופטי, גלידה מגבר שלאחר המגביל.

תכונה

· FiberBi-DirectionalSFPOpticalTransceiver

· Upto4.25Gb/s

· CompliantwithFibreChannelFC-PI400/200/100

· CompliantwithIEEE802.3ah-20041000BASE-BX

· SimplexLCConnectororSCconnector

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· יחיד + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70C, 40to85CCaseOperationTemperatureRanges - 10to85Cor-

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC60825Compliant


מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של bidi 4 g sfp 4 g 1 g 100 מ' xfp sfp sdhsonet מודול מקמ ש sfp שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: bidi SFP 4g g SFP 4 1g 100 מ' xfp SFP sdhsonet מודול מקלט-משדר יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, זול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
SOPO אופטי תקשורת ושות 'בע"מ

כתובת: JinDiDa תעשיה אזור, Langkou תעשיה פאק, Dalang רחוב, Longhua ניו המחוזי, שנזן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: sales1@sopo.net.cn

SOPO אופטי תקשורת ושות 'בע"מ
foottop