סיסקו X2 Xfp 10 גרם Lr Oc192sr מ

סיסקו X2 Xfp 10 גרם Lr Oc192sr מ"מ Sr 10gbase תואם SFP + 1310nm 20 ק מ IND מקלט-משדר

סיסקו תואם XFP-10 גרם-מ מ- SR 10GBASE-SR XFP מקלט-משדר (MMF, 850nm, 300 מ', LC, DOM) פרטי המוצר OEM & אמפר

Function

מקמ ש XFP XFP-10 גרם-מ מ- SR תואם 10GBASE-SR סיסקו (MMF, 850nm, 300 מ', LC, DOM)

פרטי המוצר

סיסקו מקורית

XFP-10 גרם-מ מ- SR

שם הספק

Fiberstore

סוג טופס

XFP

קצב נתונים מקס

10.3125Gbps

אורך גל

850nm

מקס כבל מרחק

300 מ' מעל OM3 MMF

ממשק

דופלקס LC

רכיבים אופטיים

VCSEL 850nm

סוג הכבל

MMF

תמיכה דום

כן

כוח TX

-3.5 ~ 5.3dBm

רגישות מקלט

andlt;-13dBm

טווח טמפרטורות מסחרי

0 עד 70° צלזיוס (32 עד 158° פרנהייט)

קוד ההרמונית HTS

8517706000

OEM andamp; מכס

Sopofiber משתפת פעולה עם מגוון של העולם מחלקה OEM יצרני מעל 8 שנים, הוא מסוגל לספק פתרונות מותאמים אישית וחסכונית באיכות גבוהה עבור כל הצרכים ומפרטים, כולל עיצוב אופטי, תכנון מכאני, פריסת לוח מעגלים מודפסים (PCB) ועיצוב חשמל, תוכנה andamp; קושחה עיצוב, הרכבה משולב, תוויות מסוים, וכו '. עם מכירות הגואה, משוב חיובי, Sopofiber הרחבה במהירות ברחבי העולם והופך להיות הספק המוביל של תעשיית תקשורת אופטית. אם אתה מעוניין במוצרים שלנו, אנא הרגישו חופשי לפנות אלינו.

אריזה andamp; תיוג

זה קל לקחת, משדר מוגן החבילה מתויג ואת מסומן bysopofiberas ברירת המחדל. פתרונות מותאמים אישית תווית או חבילת זמינים בקשה.

סיסקו XFP-10GLR-OC192SR תואם 10GBASE-LR/LW ו OC-192/ה-STM-64 SR-1 XFP מקמ ש (SMF, 1310nm, עשרה ק מ, LC, DOM)

פרטי המוצר

סיסקו מקורית

XFP-10GLR-OC192SR

שם הספק

Fiberstore

סוג טופס

XFP

קצב נתונים מקס

10.3125Gbps

אורך גל

1310nm

מקס כבל מרחק

10 ק מ

ממשק

דופלקס LC

רכיבים אופטיים

הגביע הגרמני 1310nm

סוג הכבל

SMF

תמיכה דום

כן

כוח TX

-6 ~ 0dBm

רגישות מקלט

andlt;-14.5dBm

טווח טמפרטורות מסחרי

0 עד 70° צלזיוס (32 עד 158° פרנהייט)

קוד ההרמונית HTS

8517706000


מקמ ש cisco X2-10 GB-SR תואם 10GBASE-SR X2 (MMF, 850nm, 300 מ', SC, DOM)

פרטי המוצר

סיסקו מקורית

X2-10 GB-SR

שם הספק

Fiberstore

סוג טופס

X2

קצב נתונים מקס

10.3125Gbps

אורך גל

850nm

מקס כבל מרחק

300 מ' מעל OM3 MMF

ממשק

דופלקס SC

רכיבים אופטיים

VCSEL 850nm

סוג הכבל

MMF

תמיכה דום

כן

כוח TX

-7.3 ~-1.2dBm

רגישות מקלט

andlt; -11.1dBm

טווח טמפרטורות מסחרי

0 עד 70° צלזיוס (32 עד 158° פרנהייט)

קוד ההרמונית HTS

8517706000



מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של סיסקו x2 xfp 10 גרם lr sr מ"מ oc192sr 10gbase תואם sfp + 1310nm 20 ק מ ind-משדר שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: סיסקו x2 xfp 10 גרם lr sr מ'מ oc192sr 10gbase תואם SFP + 1310nm 20 ק מ ind מקלט-משדר יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop