Fast Ethernet A10-100 מ'-בית הספר לשלום-media Converter וסיבים נחושת קונקטור ממיר סיבים אופטיים

Fast Ethernet A10-100 מ'-בית הספר לשלום-media Converter וסיבים נחושת קונקטור ממיר סיבים אופטיים

תיאור ביצועים גבוהים סיבי הקישור Ethernet מרחיקי לספק עד 120 ק מ של Ethernet הרחבה מעל סיבים במצב יחיד.

Function

תיאור
ביצועים גבוהים סיבי הקישור Ethernet מרחיקי לספק עד 120 ק מ של Ethernet הרחבה מעל סיבים במצב יחיד. FS-1100 מודל אידיאלי עבור רשתות הקמפוס, חיבור מרחוק לרשתות תקשורת מקומיות, והקלה החיבור האחרון קילומטר אופטי לרשת מטרופוליטן-אזור (אדם) ומעבר. מספקת פתרון חסכוני plug-and-play ארוכי טווח מסוג 10Base-T או 100Base-TX Ethernet והרחבות מוסף של 10/100 מ' משא ומתן אוטומטי, שהופך אותו לבחירה המושלמת בעת תכנון שדרוגים עתידיים של רשתות מסוג 10Base-T. סיבים Ethernet ממירים הינם אולטרה זעיר בגודל, שקע RJ45 Ethernet מוריקות, SFP סגנון סיב אופטי חיבורים. יכולות חישה אוטומטית מובנית מאפשרות פעולת Ethernet מלא או חצי דופלקס עם לא נדרשת קביעת תצורה!
תכונות
• הסכם IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, משא ומתן אוטומטי 100Base-FX MDI/MDI-X IEEE802.3, משא ומתן אוטומטי 10 מ'/100 מ'
• תומך מלא/חצי דופלקס, נקודה לנקודה שקוף העברה
• עם חריץ אחד מסוג SFP
• Plug-and-play, קל להתקנה
• אפשר הוספה כדי 2U 19andquot; חריצי 14 לחברם (כוח חיצוני)
יישומים
• 10/100Mbps Gigabit Ethernet הבינעירוניים שידור רשת אופטית

מפרט ביצועים

פרמטר

מפרטים

מצב גישה

10/100Mbps

תקן

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX;

אורך גל

Mulitmode:850 / 1310nm; יחיד-מצב: 1310 / 1550nm (אופציה)

מרחק

מקטגוריה 5 מעוות לזוג: 100 מ'
סיבים: מולטי-מצב 50/125,62.5/125μm (max להרחיק עד 2 ק מ או 5 ק מ)
סיבים: יחיד-מצב 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (max להרחיק עד 20 ק מ-120)

יציאה

יציאת RJ45 אחד:
להתחברות STP/UTP מקטגוריה 5 מעוות זוגות
יציאה אופטית אחת:
סיבים במצב מרובה, כפול: SC או סנט (50, 62.5/125μm)
סינגל מוד, סיבים כפול: SC או FC (9/125μm)
מצב סיב יחיד ליחיד: SC או FC (9/125μm)

המרת אמצעי

המרת מדיה, חנות-וקדימה/חתך

טבלת כתובות MAC

1 ג

שטח האכסון

1Mbit

בקרת זרימה

תקשורת דו-כיוונית מלאה: זרימה שליטה;
תקשורת דו-כיוונית למחצה: לחץ אחורי

עיכוב

חנות והעברה: 9.6μs; חתך: 0.9μs

בער

andlt; 19-9

MTBF

100,000 שעות

ןווחמ תירונ

PWR (אספקת חשמל); FX קישור/ACT (קישור אופטי/פעולה)
FDX (FX בדופלקס מלא), TP LINK/ACT (זוגות מעוות קישור/פעולה)
100 TP (100 מ' קצב השידור של זוגות מעוות).
FX 100 (מאה מ' קצב השידור של סיב אופטי)

ספק כוח

DC5V 1A (חיצוני), AC220 0.5A / DC-48 (פנימי)

צריכת החשמל

andlt; 2W

טמפרטורת הפעלה

-10 ~ 55ºC

לחות הפעלה

5%~90%

שמירה על טמפרטורה

-40 ~ 70ºC

שמירה על לחות

5% ~ 90% ללא עיבוי

מידות

71 מ מ (W) * 94 מ מ (ד) * 26 מ מ (H) (מקור אנרגיה חיצוני)

דרכי הרכישה באתר

מודל

אורך גל

סיבים

יציאה TX

מצב סיבים

TX כוח (dBm)

סאן RX.
(dBm)

מרחק

FM-1100-02

850/1310nm

SC/ST

RJ-45

מ מ, דופלקס

-22 ל-12

≤-30

2 ק מ

FM-1100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, דופלקס

-15 ל- 8

≤-37

20 ק מ

FM-1100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, דופלקס

-8 ל-3

≤-37

40 ק מ

FM-1100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, דופלקס

-3-0

≤-37

60 ק מ

FM-1100-L8

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, דופלקס

-8 ל-3

≤-40

80 ק מ

FM-1100-10

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, דופלקס

-3-0

≤-40

100 ק מ

FM-1100-12

1550nm

SC/FC

RJ-45

SM, דופלקס

0 עד 3

≤-40

120 ק מ

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-13 -8

≤-36

20 ק מ

FM-1101-L2B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-13 -8

≤-36

20 ק מ

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8 ל-3

≤-36

40 ק מ

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8 ל-3

≤-36

40 ק מ

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-5 ל-3

≤-36

80 ק מ

FM-1101-L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-5 ל-3

≤-36

80 ק מ

PDF
10-100 מ'-Media Converter

מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של ממיר a10-100 מ'-בית הספר לשלום-מדיה ethernet מהירים וסיבים נחושת קואקס סיבים אופטיים ממיר באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: ethernet a10-100 מ'-בית הספר לשלום-media converter ומהירה סיבי נחושת קואקס סיבים אופטיים ממיר יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop