FTTx PON 1550nm 26 ארביום משאבת Fttx פתרון CATV EDFA מסטול סיב אופטי מגבר שמע FC / APC

FTTx PON 1550nm 26 ארביום משאבת Fttx פתרון CATV EDFA מסטול סיב אופטי מגבר שמע FC / APC

RF 23dBm F הקלד CATV EDFA FTTx פתרון, ארביום 1550nm מסטול סיבים 1550±10nm 23dBm CATV סיב אופטי מגבר (EDFA) עם SNMP(OPTIONAL)

Function


RF23dBmFTypeCATVEDFAFTTxSolution, 1550nmErbiumDopedFiber

1550±10nm23dBmCATVOpticalFiberAmplifier (EDFA) withSNMP (אופציונלי), IURackEDFAwithRJ45andRS232PortforFTTxSolution

QuickDetail:

· ModelNumber:SOA1550-23

· Itemname:CATVEDFA

· LaserType:DFBLaser

· EDFAApplication:HFC, FTTX

· Powersupply:AC160V~250V(50Hz)

· Opticalconnector:SC/APCorFC/APC

· Noisefigure:6.3dB

· גל: 1550A±5nm

· צריכת: 30W

· צבע: כסף

· חומר: AlloyAluminum

· SampleTime:OneWeek

תיאור/הוראות:

1.Adoptseveralinternationalpatentspre-distortiondealingtechnologytoguaranteethefinenon-linearindex, goodCSO, CTBandC/ש

Adoptfamousbrand1550nmDFBlaserinstrumentguaranteelownoise, highpowerandhighdependability.

2.CaninitiatethemodeSBSfunction, offermoreelasticdisposition.

3.AdoptAutomaticGainControldesign, makedifferentRFinputlevelkeepaboutequaloutputperformancestill,

Simplifyinstallingandoperationsequence.

4.Thebuilt-inmicroprocessoroffersfinecontrolperformanceandstatetoshowthatiscontrolled.

5.RS485controlstheinterfacetocontrolbycarryingontheremotestate.

6.191Uhigh-standardframeworktypeinstallation.

מפרט:

פריט

יחידה

פרמטר

OpticalParameter

OpticalWavelength

nm

1550±5

LaserType


DFBLaser

OpticalModulatingMode


OutsideModulating

ConnectorType


FC/APC, SC/APC

OpticalOutputPort


2

OpticalModulatingDepth

mW

3%±0.25

SuppressionThreshold

dBm

13/16/18orAdjustable

RFParameter

FrequencyRange

מגה-הרץ

47~862

InputLevel

dBμV

75~85

FlatnessinBand

dB

±0.75

InputImpedance

Ω

75

InputReturnLoss

dB

≥16(47~550Mhz);≥14(550~862Mhz)

ConnectorType


FType

CircuitPerformance

C/CTB

dB

≥65

C/משרד שירותי מיחשוב

dB

≥65

C? N

dB

≥53

GeneralPerformance

SupplyVoltage

V

AC160V~250V(50Hz)

צריכת

W

30

OperatingTemperature


0~+45

StorageTemperature


-20~+65

RelativeHumidity

%

Max95% NoCondensation


מגבר אופטי RT-EDFA הוא נועד להמיר משדר גל, להגדיל את כוח פלט אופטי ו כרומטית

פיזור סובלנות של המשדר ולהרחיב את אות שידור למרחק. Telcordia GR-1312-CORE מוסמך,

מגבר אופטי נעשה שימוש נרחב ברשת לטווח הארוך, רשת עירונית, גישה לרשת, כמו גם מקום פנוי

מערכת תקשורת אופטית (FSO).

תכונות
1. מגבר אופטי RT-EDFA מגיע עם ממשק ניטור גמיש
2. תמיכה אספקת החשמל הראשי/גיבוי כפול, ציוד אזעקה תקלה
3. SDH ארגז תואם 21 אינץ ו בגודל 19 אינץ
4. רבי העוצמה הפלט, איור רעש נמוך

Sopofiber הוא מגבר אופטי ליצרן בסין, אנו מציעים מגבר אופטי, קו אופטי צג, multimeter אופטי נייד,

אנו מספקים באיכות גבוהה עם מחיר תחרותי, החברה שלנו מבוססת על סין, מלא שרשרת ייצור אופטי ידני משתנה

מנחת, בקר לוגי מיתכנת הפיצול יכולה להסתיים בסין, אפילו בעיר אחת. עלות הייצור נמוכה יותר חוסך את עלות רכישת.

יותר פרטים של כל מוצר מוצגים עם תיאור הדף.

13dB FTTxPON1550nmCATVEDFAFiberAmplifierFC/APC, ~ 27dB SOA1550-32 (64) FTTxPONCATV1550nmEDFAEYDFAErbiumDopedFiberAmplifier13 ~ 27dBOpticalAmplifier(CATVFTTHEDFA)

QuickDetail:

· BrandName:SOFTEL

· ModelNumber:SOA1550-32(64)

· ProductName:1550nmEDFA

· EDFAApplication:HFC, FTTX

· Powersupply:220Vor110V

· Opticalconnector:SC/APCorFC/APC

· EDFANoisefigure:6.3dB

· EDFAwavelength:1550A±5nm

· Amplifierinsolation:40dB

· SampleTime:OneWeek

· Totaloutputpower:27-40dBm

תיאור/הוראות:

Withhighreliability SOA1550isandoublecladdingErbium-Yterbium-DopedFiberAmplifier (EYDFA),fullfunctions,

andtotaloutputpowercanreach40dBm (10W), 128wayopticoutput, 1 + 1powersupplyגיבוי, supporthotplug.

Itsupportshighreliability, מלא-functionapplicationforthenextgenerationBroadcastwithextra-lownoisefigure,

multifunctiondesign, המוביל-gradesafereliabilityandnetworkניהול. SOA1550highreliability, 2RUrack,

בנה-intwosetshighpowerfiberopticalamplifier,1 + 1powersupplybackup, oneofthemappearsbreakdown,

willautoswitchtoanotherbackupamplifierwork.Itcandelaytheequipments'renewalandmaintenancetime,

toensurethenetwork'ssafereliability.SOA1550withoutamplifierbackup.Reducethenetworkstructurecost.

SOA1550series, eachoutputportcanbuilt-inWDM, appliestosinglefibermuchwavenetworkapplicationofFTTxPON,

CMTSandRFoG.Itprovidesaflexiblelowcostsolutionfortripleplay, fibertothehomewithefficientspace, המזרח-התקנהandreliable.

· Highreliability, 2RUrack, intwosetshighpowerfiberopticalamplifier בנו, 1 + 1redundancybackup,automaticallyswitch

· Lownoisefigure(Typ≤4.5dB,Max≤5.0dB)

· Totaloutputpower≥40dBm(1000mW)

·2RUcarrieroutputportforoptical≥128

· Maybuild-in1550andamp; 1310/1490WDM, useinEPON, GPONsinglefiberthreewavelengthapplication

·8 ~ 64uplinkopticalport, usedinOLT

·8 ~ 64, 1550nmoutputopticalport, multiplex1310/1490nmdatastream

· Maybuild-in1550/1310or1550/1660 (1590) WDM, usedinCMTSsinglefiberbidirectionalnetwork

· Maybuild-in1550, 1610 (1590) andamp; 1310/1490WDM, usedinRfoGsinglefiberfourwavelengthsapplication

· של OptionalNXNoutputpoweroffiberopticsplitter, Nexternalspotsofopticalsopts, tosatisfyVODbusinesshightakerateandbunchplantingrate

· Electricalgradesafereliabilityandnetworkmanagement

· SNMPsupportremotemanagementandcontrol

·1 + 1powersupplybackup, uphot-plugfunctionavailable

· Efficientspace, flexibleinstallation

· Excellentp/pratio

· Mainapplication

· CATVlargeareacoverageofmetropolises(Triple-play)

· FTTxPON(EPON,GPON)

· VODsopts

· CMTS

· RFoG

מפרט:

ביצועים

אינדקס

תוספת

Min.

טיפוסי

. מקס.

Opticalfeature

CATVOperatingwavelength(λ)

(אן אם)

1540


1563

CATV

OLTpasswavelength

(אן אם)


1310/1490


-W30

CATVwavelengthpassloss

(dB)


0.4

0.8

-W30(1550nm)

OLTwavelengthpassloss

(dB)


0.3

0.7

-W30(1310/1490nm)

CATVandamp; OLTopticalisolation

(dB)

40



-W30(1550/1490nm)

Numberofuplinkopitcalisolation(forOLT)

(מחשבים)


8

16

-W30(1U)


16

64

-W30(2U)

Numberofoverlayport

(מחשבים)

0

2

8

N × Npowersplitter

CATVinputpower(Pi)

(dBm)

-10


+7.5


Totaloutputpower

(dBm)

27


33

1U

28


40

2U

Differenceofeachoutputpower

(dB)

-0.5


+0.5


Outputpoweradjustbalerange

(dBm)

-6


0


Numberofoutputport

(מחשבים)


8

16

-W30(1U)


8

64

-W30(2U)


8

32

-W00(1U)


16

128

-W00(2U)

Eachportoutputpower

(dBm)

10


22


Timeofstoppage

(ms)



50

NGB5800H

Niosefigure(Pin=0dBm)

(dB)


4.5

5.0


Polarizationdependenceloss

(dB)



0.3


Polarizationdependencegain

(dB)



0.4


Polarizationmodedispersion

(ps/ננומטר)



0.3


הקלט/Outputopticalisolation

(dB)

30




Pumppowerleakage

(dBm)



-30


Echoloss

(dB)

55



APC

Generlafeature

Communicationinterface


RS232


SNMPnetworkmanagement


RJ45


Powersupplu

(V)

90


265

220VAC

30


72

-48VDC

Powerconsume

(W).



150


Worktemp.

()

-5


65


Storagetemp.

()

-40


80


Relativehumidity

(%)

5


95


Size(W)×(D)×(H)


19×14.5×1.75(andquot;)
483×368×44(mm)

1RU(19andquot;)


19×12×1.75(andquot;)
483×300×44(mm)

1RU(19andquot;)


19×12×3.5(andquot;)
483×300×89(mm)

2RU(19andquot;)

·ProductDetails:EDFA(EDFA1550-26)

ErbiumDopedFiberAmplifier (EDFA), 26dBmoutputopticalpower, SNMPmanagement, FC/APCorSC/APCconnector, RJ45andRS232debugport, LCDdisplay, 19andquot; 1U.

תכונות

◇Lownoisefigure

◇Highoutputpower

◇Throughthebuttonatfrontpanel, theusercanadjustandsettheoutputpower

◇RS232communicationandSNMPnetworkmanagementoptional

◇ExcellentP/Pratio

יישומים

◇AMCATV

◇DigitalCATV

◇DBSandamp; MMDS

◇FTTP

◇Opticalnetwork

DFBErbium-DopedCATVEDFARS485Controls, SilverIndoorFiberAmplifier 1550±10nm22dBmErbium-מסטול

FiberAmplifier (EDFA) withSNMP (אופציונלי), FTTxIndoorRackEDFAwithRJ45andRS232PortforCATVNetwork

QuickDetail:

· ModelNumber:SOA1550-22

· Itemname:CATVEDFA

· LaserType:DFBLaser

· EDFAApplication:HFC, FTTX

· Powersupply:AC160V~250V(50Hz)

· Opticalconnector:SC/APCorFC/APC

· Noisefigure:6.3dB

· גל: 1550A±5nm

· צריכת: 30W

· צבע: כסף

· חומר: AlloyAluminum

· SampleTime:OneWeek

מפרט:

פריט

יחידה

פרמטר

OpticalParameter

OpticalWavelength

nm

1550±5

LaserType


DFBLaser

OpticalModulatingMode


OutsideModulating

ConnectorType


FC/APC, SC/APC

OpticalOutputPort


2

OpticalModulatingDepth

mW

3%±0.25

SuppressionThreshold

dBm

13/16/18orAdjustable

RFParameter

FrequencyRange

מגה-הרץ

47~862

InputLevel

dBμV

75~85

FlatnessinBand

dB

±0.75

InputImpedance

Ω

75

InputReturnLoss

dB

≥16(47~550Mhz);≥14(550~862Mhz)

ConnectorType


FType

CircuitPerformance

C/CTB

dB

≥65

C/משרד שירותי מיחשוב

dB

≥65

C? N

dB

≥53

GeneralPerformance

SupplyVoltage

V

AC160V~250V(50Hz)

צריכת

W

30

OperatingTemperature


0~+45

StorageTemperature


-20~+65

RelativeHumidity

%

Max95% NoCondensation

1550nmSilverErbium-DopedEDFACATVHFC13dB-26dB, OpticalFiberAmplifier

1550nmErbium-dopedOpticalFiberAmplifier, SOA1550FiberOpticalEDFA13-26dB

QuickDetail:

·ModelNumber:SOA1550-X

·Itemname:CATVEDFA

·LaserType:DFBLaser

·EDFAApplication:HFC, FTTX

·Powersupply:AC160V~250V(50Hz)

·Opticalconnector:SC/APCorFC/APC

·Noisefigure:6.3dB

·גל: 1550A±5nm

·צריכת: 30W

·צבע: כסף

·חומר: AlloyAluminum

·SampleTime:OneWeek

מפרט:

פריט

יחידה

פרמטר

OpticalParameter

OpticalWavelength

nm

1550±5

LaserType


DFBLaser

OpticalModulatingMode


OutsideModulating

ConnectorType


FC/APC, SC/APC

OpticalOutputPort


2

OpticalModulatingDepth

mW

3%±0.25

SuppressionThreshold

dBm

13/16/18orAdjustable

RFParameter

FrequencyRange

מגה-הרץ

47~862

InputLevel

dBμV

75~85

FlatnessinBand

dB

±0.75

InputImpedance

Ω

75

InputReturnLoss

dB

≥16(47~550Mhz);≥14(550~862Mhz)

ConnectorType


FType

CircuitPerformance

C/CTB

dB

≥65

C/משרד שירותי מיחשוב

dB

≥65

C? N

dB

≥53

GeneralPerformance

SupplyVoltage

V

AC160V~250V(50Hz)

צריכת

W

30

OperatingTemperature


0~+45

StorageTemperature


-20~+65

RelativeHumidity

%

Max95% NoCondensation

תיאור
מגבר סיבים מסטול ארביום (EDFA) נעשה שימוש נרחב מערכת תקשורת סיב אופטי הוא מכשיר חשוב. מגבר סיבים מסטול ארביום (EDFA) במערכות תקשורת סיב אופטי משמשים בדרך כלל מגבר קדם, כוח-up ובאינטרנט כדי להגדיל.
תכונות
• הספק יציאה גבוה
• כוח פלט tunable
• נמוך NF
ממשק הרשת • 485、RS-RS-232
• כוח רב לספק (לארונות);
• AC:220V-110V; DC:-כניסה 48V
יישום
• CATV מערכת
• גישה לרשת
• רשת ATM SDH-IP
• תקשורת דיגיטלית ברשת
• מערכת (dwdm)

מפרט ביצועים

CATV-EDFA

פרמטר

יחידה

Min

סוג

מקס

הפעלה אורך גל

nm

1530

1550

1560

כוח קלט

dBm

-3

10

הספק יציאה

dBm

24

ספרת רחש

dB

5.0

בידוד קלט/פלט

dB

30

אובדן החזרה קלט/פלט

dB

60

מתח

ארון תקשורת הר: 90 ~ 260V AC,-DC של 48V
סוג מודול: 5 וולט DC

ממד

מ מ

ארון תקשורת הר:(W x L x H) 482.6 x 319 x 43.6
סוג מודול: (W x א x H) 150 x 125 x 24

SDH EDFA

פרמטר

יחידה

Min

סוג

מקס

הפעלה אורך גל

nm

1530

1550

1565

כוח קלט

2.5 G או למטה

dBm

-6

4

10 גרם

-10

4

הספק יציאה

dBm

19

טווח Tunable פלט

dB

6

ספרת רחש

dB

5

בידוד קלט/פלט

dB

30

אובדן החזרה קלט/פלט

dB

45

(DWDM)-EDFA

פרמטר

יחידה

Min

סוג

מקס

הפעלה
אורך גל

הלהקה 16 16 ערוצים

nm

1546

1561

הלהקה 32 32 ערוצים

1535

1562

הלהקה 40 40 ערוצים

1528

1565

כוח קלט

OBA

dBm

-14

-5

OPA

-38

-5

הספק יציאה

dBm

23

רווח

dB

14

33

ספרת רחש

OBA

dB

5.0

OPA

4.5

שטיחות רווח

dB

1.0








קדם מגבר (עם פונקציית תמסורת אופטית או מסנן קבוע)

פרמטר

יחידה

Min

סוג

מקס

הפעלה אורך גל

מסנן tunable

nm

1530

1560

מסנן קבוע

1550.12

כוח קלט

dBm

-47

-15

הספק יציאה

dBm

-7

0

טווח Tunable פלט

dB

6

ספרת רחש

dB

4.5

בידוד קלט/פלט

dB

30

אובדן החזרה קלט/פלט

dB

45

דרכי הרכישה באתר

FLYEDFA

אז

X

X

XX/XX

X

החבילה

סוג מגבר

יישום

מדורג פלט power(dBm) /
Gain(dB)

סוג ממשק

אז = 1U
להרכבה
החבילה

B = Poweramplifier
P = מגבר קדם
L = מגבר קו

RW = רד-בנד
(DWDM)
CW32 = C-Band 32CHDWDM
CW40 = C-Band 40CHDWDM
LW = L-Band (dwdm)
S = דיגיטלי
שידור
C = CATV

XX/XX = מותאם אישית
דוגמה:
16/20 = output16dBm /
Gain20db

1 = FC/UPC
2 = FC/APC
3 = SC/UPC
4 = SC/APC


מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של fttx pon 1550nm 26 ארביום משאבת catv edfa fttx פתרון מסטול fc מגבר אודיו אופטי סיבים / apc שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: fttx pon 1550nm 26 ארביום משאבת catv edfa fttx פתרון מסטול fc מגבר אודיו אופטי סיבים / apc יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, זול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
SOPO אופטי תקשורת ושות 'בע"מ

כתובת: JinDiDa תעשיה אזור, Langkou תעשיה פאק, Dalang רחוב, Longhua ניו המחוזי, שנזן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: sales1@sopo.net.cn

SOPO אופטי תקשורת ושות 'בע"מ
foottop