Gigabit סיבים A1000 Media Converter ולא סידוריים Poe ממיר כבלים סיבים

Gigabit סיבים A1000 Media Converter ולא סידוריים Poe ממיר כבלים סיבים

תיאור סדרת FM-2100 Gigabit Ethernet ממיר המדיה מאמצת מיתוג הטכנולוגיה כדי למלא את ההמרה מדיה.

Function

תיאור
סדרת FM-2100 ממיר המדיה Gigabit Ethernet מאמצת את טכנולוגיית מיתוג כדי למלא את ההמרה מדיה. שזה תואם תקנים IEEE802.3z, IEEE802.3ab, תומך בשני סוגים של חיבורי רשת המדיה: 1000Base-T ו 1000Base-SX/LX. הוא הבין-ממיר אותות חשמליים של זוגות 1000Base-T מעוות עם אותות אופטי מסוג 1000Base-SX, הארכת המרחק השידור של רשת מ- 100 מ' באמצעות כבלי נחושת עד 80 ק מ דרך סיבים כבלים אופטיים. הוא תומך שידור רב במצב dual סיבים, סיבים כפולה במצב יחיד, סיב יחיד במצב יחיד.
תכונות
• תמיכה בין-המרה בין 1000Base-T ו 1000Base-SX
• תמיכה דו-כיוונית מלאה דו-סטרית למחצה וחשו שלה אוטומטי-
• תומך חיבור צולב אוטומטי של זוג שזור ממשקים, הקלה על מערכת הזמנת והתקנה
• תמיכה בשידור של מנות VLAN ארוכות במיוחד
• תמיכה איכות שירות (QoS) ולהבטיח את השידור של מנות VoIP
• תמיכה STP כדי ליצור רשת יתיר
יישומים
• 1000Mbps מהר אופטי למרחקים ארוכים שידור רשת Ethernet

מפרט ביצועים

פרמטר

מפרטים

מצב גישה

1000Mbps Gigabit Ethernet

תקן

IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit thernet,
IEEE802.1d IEEE802.1qVLAN, IEEE802.1p QoS, עץ פורש

אורך גל

Mulitmode:850 / 1310nm; יחיד-מצב: 1310 / 1550nm (אופציה)

מרחק

מקטגוריה 5 מעוות לזוג: 100 מ'
סיבים: מולטי-מצב 50/125,62.5/125μm (המרחק מקסימום עד (220 מ' או 550 מ')
סיבים: יחיד-מצב 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm (max להרחיק עד 20-80 ק מ)

יציאה

יציאת RJ45 אחד:
להתחברות STP/UTP מקטגוריה 5 מעוות זוגות
יציאה אופטית אחת:
סיבים במצב מרובה, כפול: SC (50, 62.5/125μm)
סינגל מוד, סיבים כפול: SC או FC (9/125μm)
מצב סיב יחיד ליחיד: SC או FC (9/125μm)

המרת אמצעי

המרת מדיה

טבלת כתובות MAC

1 ג

שטח האכסון

512kbit

בקרת זרימה

תקשורת דו-כיוונית מלאה: זרימה שליטה;
תקשורת דו-כיוונית למחצה: לחץ אחורי

עיכוב

חנות והעברה: 9.6μs; חתך: 0.9μs

בער

andlt; 19-9

MTBF

100,000 שעות

ןווחמ תירונ

PWR (אספקת חשמל), קישור FX (פעולת קישור אופטי), TP LINK1000 (מעוות זוג link1000M),
LINK100 TP (זוג שזור קישור 100 מ'), מעשה TP (העברת מנות זוג שזור)

ספק כוח

DC5V 1A (חיצוני), AC220 0.5A / DC-48 (פנימי)

צריכת החשמל

5W

טמפרטורת הפעלה

-10 ~ 55ºC

לחות הפעלה

5%~90%

שמירה על טמפרטורה

-40 ~ 70ºC

שמירה על לחות

5% ~ 90% ללא עיבוי

מידות

ספק כוח חיצוני: 26mmx 71 מ מ x 94 מ מ
ספק כוח פנימי: 40 מ מ x 110 מ מ x 140 מ'

דרכי הרכישה באתר

מודל

אורך גל

סיבים

יציאה TX

מצב סיבים

TX כוח (dBm)

סאן RX.
(dBm)

מרחק

FM-2100-SR

850nm

SC/ST

RJ-45

מ מ, דופלקס

-17~-12

≤-20.0

550 מ'

FM 2100--2

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, דופלקס

-3~-8

≤-23.0

20 ק מ

FM-2100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, דופלקס

-3~-0

≤-25.0

40 ק מ

FM-2100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

SM, דופלקס

andgt; 1

≤-27.0

80 ק מ

FM-2101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20 ק מ

FM-2101-L2B

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-8~-3

≤-23.0

20 ק מ

FM-2101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40 ק מ

FM-2101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

40 ק מ

FM-2101-L6A

T1490/R1550

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60 ק מ

FM-2101-L6A

T1550/R1490

SC

RJ-45

SM, BI-DI

-3~0

≤-23.0

60 ק מ

PDF
1000 מ'-Media Converter

מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של ממיר המדיה a1000 סיבים gigabit, פו טורי ממיר כבלים סיבים שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: ממיר המדיה a1000 סיבים gigabit ו פו טורי כדי סיבים כבל ממיר יצרנים, במפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop