מיני-cwdm-mux-demux Gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm מודול

מיני-cwdm-mux-demux Gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm מודול

SOPOfiber מידע בסיסי ' s גודל מיני גס Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM) חטיבת אורך גל, אתה משתמש מודולים אופטי משולב

Function

מידע בסיסי

דגם NO.:MCWDMהסמכה: ISO, תקן RoHS
מצב: חדשסימן מסחרי: לטוס באוויר
מקור: שנג'ן, Cn

SOPOfiberand #39; sMini גודל חטיבת גל גס מולטיפלקסר (מיני CWDM, MCWDM), הם מודולי אופטי משולב באמצעות SOPOfiberand #39; s ספסל אופטי קניינית פלטפורמה אשר באופן משמעותי לשפר ביצועים אופטיים, בעוד גם להוזיל את עלויות הייצור. להשוות מודול רגיל thecommon CWDM, SOPOfiberand #39; s מיני CWDM לוקח הרבה גודל החבילה קטן יותר. ניתן לשמור מקום רב ביישום, בינתיים הביצועים ואת הפרמטרים הם הרבה יותר טוב. כל SOPOfiberand #39; s CWDM מודולים הם Telcordia מוסמך. (פגוש TELCORDIA GR-1221-CORE)
תכונות
גודל מיני
אמינות גבוהה
אובדן ההכנסה נמוכה ואחידות יותר טוב
יציבות תרמית גבוהה במיוחד
אפוקסי-חופשית בשנות אופטי
תואמי RoHS
יישומים
מערכת CWDM
מערכת CATV
שדרוג רשת
מפרט

פרמטריחידהערכים




מספר הערוץCH488(+E1)8(+E2)

אורך הגל המרכזיnm1270, 12901610 או 1271, 12911611




PassbandערוציMin.nm+/-6.5


לשדרג את היציאהMin.
1310+/-501260~1457


בידודMuxערוץ סמוכיםMin.dB30

ערוץ שאינם סמוכיםMin.40




לשדרג את היציאהMin.15




Demuxערוץ סמוכיםMin.30



ערוץ שאינם סמוכיםMin.40




לשדרג את היציאהMin.15




אובדן ההכנסהערוצי. מקס.dB1.01.51.61.8
לשדרג את היציאה. מקס.

1.21.2

אדווה ב- Passband. מקס.dB0.3



DirectivityMin.dB50



הפסד התלויים קיטובמקסdB0.15



פיזור מצב קיטובמקסנ.0.10(GD)



להחזיר את ההפסדMin.dB45



סוג סיביםצינור with900mmloose קורנינג SMF-28





אורך סיבm1.0+/-0.1




טיפול כוחמקסmW500



טמפרטורת הפעלהandamp; #186; C-10~70




טמפרטורת אחסוןandamp; #186; C-40~85




חבילת ממדמ מ(יב) 60 x (W) 29 x (H) 10




1. כל מפרטי כוללות את השפעת טמפרטורת ההפעלה ואת כל מצבי קיטוב.
2. ערכי הפניה ללא מחברים, אובדן ההכנסה עבור צמד מחבר 0.20dB (טיפוסי), 0.30dB (מקס.).
3. סיבי אורך כולל אתחול גומי של אי-כלילה של המחבר.
מידע אודות הזמנות

MCWMXXXXXXXXX

מספר הערוץפורט אקספרסערוץ 1סוג סיביםאורך סיבוצ'ק אאוט מחבר
04 = 4 ערוצים
08 = 8 ערוצים
16 = 16 ערוצים
0 = ללא
1 = 1310 (+ /-50nm)
2 = (1260 ~ 1458nm)
S = מיוחד
27 = 1270nm
...
47 = 1470nm
49 = 1490nm
...
61 = 1610nm
האס. אס = מיוחד
1 = סיבים חשופות
2 = 900um רופף שפופרת
1 = 1 מ'
2 = 2 מ'
S = לציין
0 = ללא
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = סט
6 = LC
S = לציין


גודל מיני גל גס Multiplexers(Mini CWDM, MCWDM) החטיבה, משולבים מודולים אופטי באמצעות הפלטפורמה שלנו ספסל אופטי קניינית אשר באופן משמעותי לשפר ביצועים אופטיים, זמן גם להפחית את עלויות הייצור. להשוות נפוץ CWDM מודול רגיל, Flyinand #39; s מיני CWDM לוקח הרבה גודל החבילה קטן יותר. ניתן לשמור מקום רב ביישום, בינתיים הביצועים ואת הפרמטרים הם הרבה יותר טוב. כל Flyinand #39; s CWDM מודולים הם Telcordia מוסמך. (פגוש TELCORDIA GR-1221-CORE)

תכונות

• מיני גודל

• אמינות גבוהה

• אובדן ההכנסה נמוכה ואחידות יותר טוב

• יציבות תרמית גבוהה במיוחד

• אפוקסי נטולת בנתיב האופטי

• תואם RoHS

יישומים

• תואם RoHS

• CATV מערכת

• שדרוג רשת

מפרט

פרמטר

ערכים

מספר הערוץ

4

8

8 + E1

8 + E2

Wavelength(nm) המרכזית

1270, 1290... 1610 או 1271, 1291... 1611

ערוץ המרווח (אן אם)

20

Passband(nm)

ערוצי

+/-6.5

לשדרג את היציאה


1310+/-50

1260~1457

Isolation(dB)

ערוץ סמוכים

andgt; 30

ערוץ שאינם סמוכים

andgt; 40

לשדרג את היציאה

andgt; 15

הכניסה Loss(dB)

ערוצי

1.0

1.5

1.6

1.8

לשדרג את היציאה



1.2

1.2

ChannelRipple(dB)

andlt; 0.3

סוג סיבים

קורנינג SMF-28 עם צנורית 900 מ מ

Loss(dB) תלויים קיטוב

andlt; 0.15

Dispersion(ps) מצב קיטוב

andlt; 0.1

Directivity(dB)

andgt; 50

להחזיר את Loss(dB)

andgt; 45

טיפול כוח מרבי (mW)

500

הפעלה Temperature(℃)

-5 ~ +70

אחסון Temperature(℃)

-40 ~ +85

חבילת Dimension(mm)

P1: L44 x W25 x H6 P2: L53.8 x W28 x H8

P3: x W32 L54 x H7.4

הערה:

1. מעל מפרט הם עבור התקן ללא מחבר.

2. P1, P2: סיבי היציאה משני הצדדים; P3: סיבים היציאה בצד אחד.

דרכי הרכישה באתר

MCWM

XX

X

XX

X

X

X

XX


מספר ערוצים

פורט אקספרס

ערוץ 1

סוג סיבים

אורך סיב

מחבר

סוג חבילה

04 = 4 ערוצים

08 = 8 ערוצים

……

N = NChannel

0 = ללא

1 = 1310 (+ /-50nm)

2 = (1260 ~ 1458nm)

S = מיוחד

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

האס. אס = מיוחד

1 = סיבים חשופות

2 = 900um רופף שפופרת

1 = 1 מ'

2 = 2 מ'

S = לציין

0 = ללא

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = סט

6 = LC

P1 = 44 x 25 x 6

P2 = 53.8 x 28 x 8

P3 = 54 x 32 x 7.4




Sopofiber מלא טווח של CWDM Mux-Demux ומציע יחידות אופטי להוסיף טיפה מרבב (OADM) כדי להתאים כל מיני יישומים ופתרונות רשת. כמה הנפוצים ביותר הם: andamp ג'יגה-סיביות; Ethernet 10 גרם, סונט/SDH, ATM, ESCON, בארכיטקטורת Fibre Channel, FTTx ו CATV.

Sopofiber, #39; גל גס חטיבת מרבב (Mux CWDM/Demux) מנצל סרט דק ציפוי בטכנולוגיה ובעיצוב קניינית של מתכת שאינם השטף מליטה אופטיקה מיקרו אריזה. הוא מספק אובדן ההכנסה נמוכה, בידוד גבוהה ערוץ, הלהקה פס רחב, טמפרטורה נמוכה רגישות, אפוקסי חינם אופטי. מוצרינו CWDM Mux Demux לספק עד Multiplexing 16 ערוצים או אפילו 18 ערוצים על בד יחיד.

להגיש אובדן ההכנסה נמוכה יש צורך ברשתות מסוג WDM, נוכל גם להוסיף "דלג על רכיב" במודול CWDM Mux/Demux כדי להפחית את איל כאפשרות. סוג חבילה CWDM Mux/Demux סטנדרטיים כוללים: ABS תיבת אריזה, LGX pakcage, 1U לחברם 19".

יישומים

• ניטור הקו

• רשת WDM

• תקשורת

• פיתוח אפליקציות הסלולר

• סיבים אופטיים מגבר

• גישה לרשת

מפרט ביצועים

פרמטר

ערוץ 4

ערוץ 8

ערוץ 16

Mux

Demux

Mux

Demux

Mux

Demux

ערוץ אורך הגל (אן אם)

1270~1610

מרכז גל דיוק (אן אם)

±0.5

ערוץ המרווח (אן אם)

20

ערוץ Passband (@-0.5dB רוחב פס (אן אם)

andgt; 13

אובדן ההכנסה (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

ערוץ אחידות (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

ערוץ אדווה (dB)

0.3

בידוד (dB)

סמוכים

N/A

andgt; 30

N/A

andgt; 30

N/A

andgt; 30

שאינם סמוכים

N/A

andgt; 40

N/A

andgt; 40

N/A

andgt; 40

Inertion אובדן רגישות טמפרטורה (dB/℃)

andlt; 0.005

גל החום הסטה (nm/℃)

andlt; 0.002

הפסד התלויים קיטוב (dB)

andlt; 0.1

פיזור מצב קיטוב

andlt; 0.1

Directivity (dB)

andgt; 50

להחזיר את Loss(dB)

andgt; 45

טיפול כוח מרבי (mW)

300

Opterating טמפרטורה (℃)

-5~+75

טמפרטורת אחסון (℃)

-40~85

חבילת ממד (מ מ)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

מפרט עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

מעל מפרט הם עבור התקן ללא מחבר.

דרכי הרכישה באתר

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX

ערוץ ריווח

מספר ערוצים

תצורה

ערוץ 1

סוג סיבים

אורך סיב

וצ'ק אאוט מחבר

C = CWDM רשת

04 = 4 ערוצים

08 = 8 ערוצים

16 = 16 ערוצים

ערוץ 18 = 18

N = N ערוץ

M = Mux

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

האס. אס = מיוחד

1 = סיבים חשופות

2 = 900um רופף שפופרת

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 מ'

2 = 2 מ'

S = לציין

0 = ללא

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = סט

6 = LC

S = לציין

מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של מודול gbic מיני-cwdm-mux-demux 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: מיני-cwdm-mux-demux gbic 1470nm/1490nm/1510nm/1530nm/1550nm/1570nm/1590nm/1610nm מודול יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop