שבב מתג אופטי Isolator של Ethernet Isolator באופטו שהצטיירה-חינם-שטח-isolator

שבב מתג אופטי Isolator של Ethernet Isolator באופטו שהצטיירה-חינם-שטח-isolator

כוללים בידוד גבוהה 1. 2. גודלו הקומפקטי יישומים 1. מקור אור עבור מגברים אופטיים 2. Tunable לייזר מודול

Function

תכונה

1. HighIsolation

2 CompactSize

יישומים

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2 TunablelaserModule

3 SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

פרמטר

מפרט

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(dB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

FC; SC; ST/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

אורך גל

FiberLength

ב / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = מותאם אישית

13 = 1310nm

15 = 1550nm

X = אישית

1 = 1.0 m

2 = 1.5 מ'

3 = 2.0 m

X = אישית

0 = ללא

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = סט

6 = LC


מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של שבב מתג אופטי isolator ethernet isolator באופטו שהצטיירה-חינם-שטח-isolator שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: שהצטיירה-חינם-שטח-isolator באופטו isolator ethernet isolator אופטי מתג שבב יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, זול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop