Rs232 ל Rs 232 Isolator באופטו Rs485 קיטוב-רגישות-אופטי-isolator מבודדים Rs 232

Rs232 ל Rs 232 Isolator באופטו Rs485 קיטוב-רגישות-אופטי-isolator מבודדים Rs 232

קיטוב Isolator אופטי רגישות תכונה ● בידוד גבוהה ● ההכנסה נמוכה אובדן ● אובדן החזרה גבוה ● קיטוב נמוך רגישות יישומים

Function

PolarizationInsensitiveOpticalIsolator

תכונה

●HighIsolation

●LowInsertionLoss

●HighReturnLoss

●LowPolarizationSensitivity

יישומים

●FiberopticAmplifiers

●CATVFiberopticLinks

●FiberopticSystemsTesting

●FiberopticLANSystems

●Telecommunications

PerformanceSpecifications

(סטנדרטי) SingleStage

פרמטר

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310or1550

TypicalIsolation(dB)

40

40

MinimumIsolation(dB)

30

28

TypicalInsertionLoss(dB)

0.35

0.45

MaximumInsertionLoss(dB)

0.5

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧65/60

≧55/55

PDL(dB)

≦0.05

≦0.1

PMD(dB)

0.2(0.05availableuponrequest)

Bandwidth(nm)

-15to + 15

OperatingTemperature(℃)

-10to + 75

StorageTemperature(℃)

-40to + 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ5.5xL30

PowerHandling(mW)

300

(סטנדרטי) DualStage

פרמטר

PGrade

AGrade

OperatingWavelength(nm)

1310or1550

TypicalIsolation(dB)

56

50

MinimumIsolation(dB)

45

42

TypicalInsertionLoss(dB)

0.5

0.5

MaximumInsertionLoss(dB)

0.7

0.8

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧65/60

≧55/55

PDL(dB)

≦0.05

≦0.1

PMD(dB)

0.05

Bandwidth(nm)

-30to + 30

OperatingTemperature(℃)

-10to + 75

StorageTemperature(℃)

-40to + 85

FiberType

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

PackageDimension(mm)

Φ5.5xL30

PowerHandling(mW)

300

1.At23℃overbandwidth

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL,operatingwavelengthrange,-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

אורך גל

כיתה

PigtailStyle

FiberLength

החבילה

ב / OutConnector

זה = Singlestage

ID = Dualstage

13 = 1310nm

4 = 1480nm

5 = 1550nm

LB = LBand

P = פרימיום

A = GradeA

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1.0 m

2 = 1.5 מ'

3 = 2.0 m

4 = Customlength

B = הקלד

0 = ללא

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = סט

6 = LC



מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של rs232 ל rs 232 isolator באופטו rs485 קיטוב-רגישות-אופטי-isolator מבודדים rs 232 שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: rs232 rs 232 isolator באופטו rs485 קיטוב-רגישות-אופטי-isolator מבודדים rs 232 יצרני, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ

כתובת: אזור תעשייה JinDiDa, פאק Langkou התעשייה, רחוב Dalang, מחוז ניו לונגחואה, שנג'ן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: 18818523155@163.com

סופו אופטי תקשורת ושות', בע מ
foottop