סינגל מוד חלון כפול לשלוחות, Multimode 1 x 2, 2 x 2 התמזגו סיבים אופטיים Lc לשלוחות אובדן

סינגל מוד חלון כפול לשלוחות, Multimode 1 x 2, 2 x 2 התמזגו סיבים אופטיים Lc לשלוחות אובדן

תכונות הפסד נמוך עודף יחס צימוד שונים גודלו הקומפקטי יישומים תקשורת למרחקים ארוכים

Function

תכונות

אובדן עודף נמוך

יחס צימוד שונים

גודל קומפקטי

יישומים

תקשורת למרחקים ארוכים

Andamp מערכות CATV; חיישנים סיב אופטי

רשת תקשורת מקומית

מפרט ביצועים


פרמטר

מפרטים

יחס צימוד50/50%
תצורת יציאה1 x 2 או 2 x 2
Directivity≥ 55dB
טמפרטורת הפעלה-20 עד 75 ° צלזיוס (-40 עד +85 ° C זמין על פי בקשה)
טמפרטורת אחסון-40 עד +85 ° C
סוג סיביםקורנינג singlemode SMF-28, סיבים DS או flexcore
אורך שהצטיירה סיבים1 מ'
ממדי החבילה (מ מ)חבילת M, N, A, B, C


דרכי הרכישה באתר


T

T
TTTTTTTTTTTT
סוג
כיתה
אורך גל
צימוד יחס או הנחתה (dB)
יציאה
החבילה
סגנון שהצטיירה
סוג סיבים
וצ'ק אאוט מחבר

S= מצמד רגיל Singlemode
W= זוג Wideband Singlemode

S =מיוחד
P
= כיתה P
A= ציון

35= 1310/1550nm
36= 1310/1585nm


50= 50/50
30= 30/70
10= 10/90
05= 5/95
01= 1/99
0102= 1 x 2
0202= 2 x 2
M= חבילה M
N= חבילה N
A= PackageA
B= PackageB
C= PackageC
1= סיבים חשופות 250um
2= המעיל 900um
3= 3 מ מ כבל

0= SMF-28
D= סיבים DS
S= מיוחד

0= לא
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= סנט
6= LC/UPC
7= LC/APC
X= מיוחד


מינוף על מומחיות וניסיון רחב, סופו הוא ידוע בתור אחד היצרנים הגדולים ביותר של סינגל מוד חלון כפול לשלוחות, multimode 1 x 2, 2 x 2 מאוחה סיבים אופטיים lc לשלוחות אובדן שלו באיכות גבוהה של מוצרים במחיר נמוך, שירות מעולה. בבקשה תהיה רשאית לקנות מוצרים זולים שיוצרו בסין מהמפעל שלנו.

Hot Tags: סינגל מוד חלון כפול לשלוחות, multimode 1 x 2, 2 x 2 התמזגו סיבים אופטיים lc לשלוחות אובדן יצרנים, מפעל, תוצרת סין, איכות, מחיר נמוך, הזול
מוצרים קשורים
תיצור איתנו קשר
SOPO אופטי תקשורת ושות 'בע"מ

כתובת: JinDiDa תעשיה אזור, Langkou תעשיה פאק, Dalang רחוב, Longhua ניו המחוזי, שנזן, סין

טלפון: +86-755-23124132

פקס: 86-755-23774378

דוא: sales1@sopo.net.cn

SOPO אופטי תקשורת ושות 'בע"מ
foottop